Jump to content



Αγορα SSD SATA 3


kakao83

Recommended Posts

Στο συστημα της υπογραφης θα μπει.ειμαι αναμεσα απο 3ης

1.Vertex 3 OCZ Vertex 3 Series 120GB SSD (2.5", Sata 6Gb/s, VTX3-25SAT3-120G) - Solid State Drives - plaisio.gr

2. Octane OCZ OCZ Octane Series 128GB SSD (2.5", Sata 6Gb/s, OCT1-25SAT3-128G) - Solid State Drives - plaisio.gr

3.Force GT Corsair Force GT 120GB SSD w/Bracket (2.5", Sata III, CSSD-F120GBGT-BK) - Solid State Drives - plaisio.gr

Και κατι τελευταιο sata 3 ssd μπανει σε sata 2 slot?

Link to comment
Share on other sites

Vertex 3 και Corsair GT ειναι ολοιδιοι κατασκευαστικα. Εγω προσωπικα θα διαλεγα τον Vertex 3. Αυτο ειναι υποκειμενικο βεβαια. Αν σου αρεσει το κοκκινακι, παρε τον Corsair.

Ο Octane φαινεται πολλα υποσχομενος (τουλαχιστον στα review της 512GB εκδοσης που διαβασα), αλλα πρωτα θα αφηνα τους αλλους να κανουν τα πειραματα για να δω αν θα μπορεσω να τον εμπιστευτω στο συστημα μου.

Α, παραλιγο να το ξεχασω. Φυσικα και μπαινει sata 3 ssd σε sata 2 slot, απλα δεν θα εκμεταλλευεται ολη την ταχυτητα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.