Jump to content



Ερώτηση για νέα GPU


fiestanik

Recommended Posts

Πολύ καλή τιμή.

:offtopic2: Έχει εμπειρία κανείς απο το κατάστημα αυτό;

ναι από αγορά ενός SSD. Πολύ καλή εξυπηρέτηση...όσον αφορά από βλάβη δεν έτυχε αλλά έχουν μια σελίδα που λέει περί RMA... επίσης αν δεις στην υπογραφή έχω βάλει την 6870 (μόνη της για αρχή περιμένω το 10cm crossfire bridge) και παίζει το dirt3 60-70fps (σε συνδυασμό με τον 8120)..Στο Skyrim με default values στο vision manager (3d quality settings) αλλά utra μέσα στο παιχνίδι, δεν βλέπω σπασίματα καθόλου...το μόνο που μετανιώνω είναι ότι μετά από μια εβδομάδα που τις αγόρασα ανακοίνωσαν την 7970...Αυτό σημαίνει ότι ίσως αν περιμένεις μπορεί και να πέσει η τιμή της στα 150 σε κανα δίμηνο..

Link to comment
Share on other sites

κοιτα είναι λίγο κάτω από την 6990 σε xf και παραπάνω από την 6970 και καταναλώνουν λιγότερο σε idle mode οπότε δεν (θα) έχω κανένα παράπονο λογικά...όπως το λες όμως πήρες κάτι 170 και μετά από 2 μήνες κάνει 150...μετά από 4 μήνες 130 κοκ...

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως ητε μας αρεσει ητε οχι στο hardware επειδη πλεον οι ρυθμοι της τεχνολογιας ειναι γρηγοροι και ο ανταγωνισμος μεγαλος των 2 εταιριων

βγαινουν συνεχεια καινουρια προιοντα και ετσι χανουν την αξια τους σχετικα γρηγορα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

MSI 6770 (PCI-Express, GDDR5, 1GB) - Κάρτες Γραφικών - plaisio.gr

πηρα αυτη την καρτα γραφικων γιατι ειχα διαφορα προβληματα με καποια προγραμματα και παιχνιδια αλλα παλι συνεχιζω να εχω τα ιδια προβληματα μονο στα παιχνιδια τωρα..π.χ εκανα εγκατασταση το προ και το ασανσιν αλλα μου βγαζει παλι "gpu shader 3.0 " και δεν ανοιγει..τι μπορω να κανω? :hmm:

( ο υπολογιστης μου πληρει ολες τις προυποθεσεις -τροφοδοτικο,αναλυση εικονας κ.α )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.