Jump to content



Βοήθεια σε επιλογή πληκτρολογίου


alexkhr

Recommended Posts

Θέλω να αλλάξω το πληκτρολόγιο μου. Κοιτόντας δεξιά και αριστερά κατέληξα σε δύο εντελώς διαφορετικά κομμάτια.

1η επιλογή: Steel Series Keyboard Shift - Πληκτρολόγια - plaisio.gr

2η επιλογή: Msystems.gr - Προϊόντα - Logitech G110 Gaming Keyboard

Θέλω οπωσδήποτε να έχει media buttons και το enter να είναι μεγάλο. Τα macro keys για το gaming μου είναι αδιάφορα.

Έχετε κάποια άλλη πρόταση να κάνετε? Αν όχι ποιο απο τα παραπάνω θα επιλέγατε?

Link to comment
Share on other sites

Και τα δυο φαινονται εξισου καλα. Θα σου προτεινα να πας και να τα δεις απο κοντα και να παρεις αυτο που σε βολευει περισσοτερο. Μην παρεις γουρουνι στο σακι.

Εγω θα διαλεγα το Logitech.

Link to comment
Share on other sites

Με 20-30€ παραπάνω αν χωράει στο buget σου παίρνεις τα παρακάτω που είναι mechanical.

[ame=http://www.amazon.co.uk/Corsair-CH-900004-EU-Vengeance-Performance-Mechanical/dp/B005ZNR05A/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1323829390&sr=8-1]Corsair CH-900004-EU Vengeance K60 Performance FPS Mechanical Gaming Keyboard: Amazon.co.uk: Computers & Accessories[/ame]

[ame=http://www.amazon.co.uk/Steel-Series-SteelSeries-7G-Keyboard/dp/B001FSKN1M/ref=sr_1_1?s=videogames&ie=UTF8&qid=1323829436&sr=1-1]SteelSeries 7G Keyboard (PC): Amazon.co.uk: PC & Video Games[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Το corsair δεν είναι διαθέσιμο, αν και μου άρεσε η ιδέα για στήριξη του αριστερού καρπού όταν παίζεις FPS. Μου αρέσει η ιδέα του μηχανικού πληκτρολογίου απο αυτά που έχω διαβάσει στο lab, αλλά δεν είχα ποτέ την ευκαιρία να δώ ένα απο κοντά πόσο μάλλον να παίξω κάποιο παιχνίδι με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.