Jump to content



Ζέστη!!!!!!!!!!!!!!!!!


dfragos

Recommended Posts

Απλά ρωτώ ρε παιδιά, ο κακομοίρης ο επεξεργαστής σε τί θερμοκρασία να πάει στην παράκατω κατάσταση; Και να φανταστείτε ότι οι θερμοκρασίες αυτές είναι όταν άνοιξε, ύστερα από το αυτόματο κλείσιμό του(γιατί άραγε;;;;;;; :whistling )

post-80-1416071052,1691_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιατί κοιτάς μόνο τον επεξεργαστή? Τη θερμοκρασία του συστήματος δε τη βλέπεις? Υπάρχει πρόβλημα.

Τι κουτί έχεις, πόσα ανεμιστήρια έχει το κουτί, τι ψύκτρα χρησιμοποιείς,ποιά η θερμοκρασία του περιβάλλοντος χώρου, είναι overclocked?

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι το κυριότερο καλο της υδρόψυξης

κρατάει και το κουτί σε λογικά πλαίσια ειδικά αν έχεις και sto chipset η vga block

φεύγει όλη η λαύρα έξω και είναι καλό.....

ειδικά για τους σκληρούς

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Σήμερα, στις 13:25]

αυτό είναι το κυριότερο καλο της υδρόψυξης

κρατάει και το κουτί σε λογικά πλαίσια ειδικά αν έχεις και sto chipset η vga block

φεύγει όλη η λαύρα έξω και είναι καλό.....

ειδικά για τους σκληρούς

Αυτο ειναι το καλο της εξωτερικη υδροψυξης που δεν ειναι και οτι πιο βολικο υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

σωστός....

το κουτί μου ειναι στενάχωρο και έχω απωθήσει ακόμα και την ιδέα της εσωτερικής τακτικής υδόψυξης

στο φοιτητόσπιτο το χύμα στο κύμα είναι ο κανόνας,αποδίδει και χωρίς μουρμούρα

ποιος να μουρμουρίσει άλλωστε??? lol

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Γιατί κοιτάς μόνο τον επεξεργαστή? Τη θερμοκρασία του συστήματος δε τη βλέπεις? Υπάρχει πρόβλημα.

Τι κουτί έχεις, πόσα ανεμιστήρια έχει το κουτί, τι ψύκτρα χρησιμοποιείς,ποιά η θερμοκρασία του περιβάλλοντος χώρου, είναι overclocked?

Ρε θα με τρελάνεις; :wassat: Το ποστ δεν έγινε γιατί δεν γνωρίζω από πού έχω τέτοια θερμοκρασία. Ούτε επειδή ζητώ λύση.... Αν προσέξεις είναι το θέμα στα Off Topic. Έγινε για να πω πολύ απλά οτι ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ!!!!

Και τελικα δεν ζεσταίνομαι μονο εγώ αλλά και ο υπολογιστής. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ απλα τα πραματα!

Χτυπα ενα φραπεδακι με πολλα παγακια, ανοιξε το case, βαλτο μεσα, βαλε κ ενα tycon (ετσι για να δει οτι τον προσεχεις) βγαλτον στο μπαλκονι κατω απο ενα ομπρελινο, να γουσταρει ο κακομοιρος ο υπολογιστακος σου,κ εσυ καντηνα για καμια χαλκηδικη η οπου αλλου γουσταρεις!

p.s. δε βρισκω κανα smily με καλοκαιρινη mood....κριμα γιατι θα κολουσε εδω!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.