Jump to content



Coolermaster 1000 W


budragenio

Recommended Posts

Δίνω ένα Coolermaster Real Power M1000 W σε άριστη κατάσταση, με την θήκη που περιέχει τα εξτρά καλώδια του. Δεν ζορίστηκε ποτέ με overclocking σε κάρτες ή επεξεργαστές, πάντα σε στοκ σύστημα το είχα, να δουλευει στο χαλαρό. Το έχω κάπου 2,5 χρόνια, απ'οτι είδα στο site της εταιρείας έχει 5 χρόνια εγγύηση οπότε είναι μεν στην εγγύηση αλλα δεν έχω κρατήσει την απόδειξη, θα πήγε σε κανα λογιστή. Τεσπα ίσως ισχύει με το serial, όποιος ενδιαφέρεται το ψάχνει με την coolermaster, εγώ θεωρώ πως δεν έχει.

Real Power M1000 - Cooler Master - Leading Provider of Computer Case | Cooler | Power Supply

Το δίνω στα 90 ευρώ, χωρίς παζάρια-ανταλλαγές, έχω ήδη πάρει το καινούργιο. Για αθήνα κανονίζουμε συνάντηση, αλλιώς κατάθεση και αποστολή. Να πω εδώ ότι έχει μπει και σε άλλα φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.