Jump to content



Sony 5.1 Home Cinema 850W


Ταμτάκος

Recommended Posts

Πωλείται το Sony DAV-DZ260 σύστημα οικιακού κινηματογράφου. Το μοντέλο είναι αυτό. To συγκεκριμένο είναι ασημί χρώματος. Το manual μπορείτε να το κατεβάσετε από αυτό το link

Δεν υπάρχει εγγύηση ή συσκευασία. Επίσης, έχω χάσει την κεραία και το μικρόφωνο για το αυτόματο calibration. Το σύστημα δουλεύει τέλεια και είναι ουσιαστικά αγρατζούνιστο. Δεκτή οποιαδήποτε δοκιμή αλλά μόνο στον χώρο μου.

Η τιμή του είναι στα 150 ευρώ και οποιαδήποτε έξοδα αποστολής θα βαρύνουν τον αγοραστή.

Link to comment
Share on other sites

Παίζει ταινίες από την USB; Αν ναι, υποστηρίζει mkv με ήχο DTS???

Δεν θυμάμαι αν παίζει τα divx από το USB αλλά θα το δοκιξμάσω μόλις μπορέσω. Το σίγουρο είναι πως matroska δεν αναπαράγει.

Link to comment
Share on other sites

εδω τα χαρακτιρηστικα του το εχω και εγω απο ενα παιδι που το ειχα παει πολυ καλο παιδια να το παρεται DAV-DZ260 (DAVDZ260, DAVDZ260B.CE2) : Τηλεόραση και σύστημα οικιακού κινηματογράφου : Sony

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Να προσθέσω κι εγώ ότι είναι πολύ καλό σύστημα. Δυνατό και με καθαρό ήχο. Θα στο έπαιρνα εγώ φίλε, αλλά έχω ήδη 2 εκ των οποίων το 1 με μηδενική χρήση:slap:. Πάντως για την τιμή του όποιος το πάρει αξίζει κάθε €

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Συγνώμη για την καθυστέρηση παιδιά. Απαντώ με σειρά προτεραιότητας.

@YDinopoulos: Δεν υπάρχει δυνατότητα αναπαραγωγής ταινιών μέσω USB.

@Aris137: Βάσει προτεραιότητας αναμένουμε τον προηγούμενο κύριο.

@NooDle: Αν ισχύει η περιοχή που αναφέρεις, θα πρέπει να βρεθεί τρόπος αποστολής με παραλαβή από το σπίτι μου αφού στα ΚΤΕΛ δεν μπορώ να πάω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.