Jump to content



Ζήτηση Ολόκληρου Υπολογιστή για εφαρμογές γραφείου.


AN7 OverClocker

Recommended Posts

Όπως λέει και ο τίτλος, ζητείται ολόκληρος υπολογιστής(οθόνη,πύργος,πληκτρολόγιο,ποντίκι) για εφαρμογές γραφείου.

Μόνο προϋπόθεση είναι να υποστηρίζει native τα Win7(δλδ όχι κανένα socket A σύστημα) και να λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε μου έχω αυτό αν σε ενδιαφέρει.

κομπλε με 17άρα οθόνη lenovo lcd 1280x1024 ανάλυση, keyboard microsoft, mouse speakers...

amdpc.jpg

είναι AMD ATHLON 3500+ S939 , 2gb ddr ram, 80gb sata hdd, dvdrom...

τιμή 150€ αποστέλνεται με κτελ με κόστος περί τα 15€...

Link to comment
Share on other sites

Άμα σε ενδιαφέρει,έχω ένα p4 3GHz s775,1gb ram ddr400,Ati radeon 9550ge 128MB,80gb hd sata,dvd-rom,cd-rw με keyboard μόνο,στα 80€.Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με win7,οπότε δεν ξέρω πως θα τρέχει.

Link to comment
Share on other sites

Όχι έιμαι στην καρδίτσα αλλά μπορώ να στο στείλω με κτελ αν θέλεις...

ξέχασα να αναφέρω ότι έχω ήδη προεγκαταστήσει τα win7 ultimate x86 με ελληνικά και λειτουργούν αξιοπρεπώς...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Case closed.

Το pc βρέθηκε από τον junior-21-.

Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον, δυστυχώς επειδή το pc δεν ήταν για εμένα υπήρξε μια σημαντική καθυστέρηση στην συνεννόηση.

Μην νομίζετε ότι 'έγραψα' κάποιον από σας, όλες οι προσφορές λήφθηκαν υπ όψιν και η τελική απόφαση δεν ήταν μόνο δικιά μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.