Jump to content



UT 2004


YDinopoulos

Recommended Posts

Χτες που επαιζα το UT2004 στο δικτυο, ειδα κατι παλικαρια να κανουν κατι κωλοτουμπες στον αερα και οπως να κανουν αλματα, να γυρνανε στον αερα και να πυροβολουν:confused: . Υπαρχει καποιος συνδυασμος πλήκτρων που πρεπει να πατησω ??? :flex:

Link to comment
Share on other sites

Ναι. αλλα δεν θα επρεπε και εγω να τα εβλεπα αναποδα την ωρα της κωλοτουμπας ?

Επισης στο tutorial ειπε κατι για combo χτυπηματα, οταν η αδρεναλινη φτασει στο 100%. Αυτο τι ειναι ???

Link to comment
Share on other sites

βασικά για την κωλοτούμπα ο μόνος τρόπος να το μάθεις είναι να πας σε κάποιον δικό σου στο δίκτυο να πηδάς όπως να ναι και να σου πει αν κάνεις κωλοτούμπες (ΛΟΛ) τώρα για την ανδρεναλίνη ξέρω μόνο τα βασικά να γίνομαι αόρατος να κάνω βοοστ να αποκτώ ταχύτητα

για cOMBO που είπες είδα ότι υπάρχουν κάποιες επιλογές να αυξάνονται τα combo, διαπίστωσα πως όταν το κάνεις αυτό έχει και άλλα εκτός των double mega ultra ...τα άλλα δεν τα θυμάμαι γιατί σπάνια τα κάνω ρώτα τον unstoppable από εκεί πρέπει να πήρε το όνομα του

Link to comment
Share on other sites

Απλα βαλε το physics detail σε μικροτερο επιπεδο καιδεν θα βλεπεις κωλοτουμπες...Αλλιως αυτο που ζητας ειναι το dodge-jump δηλαδη πρωτα dodge(2xleft or right) και μετα jump :D

PS με τι nickname μπαινεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

Ωραια. :T:

Μπηκα χτες πρωτη φορα με nick YDinopoulos(πρωτοτυπο,ε?). Ειμουν απο τους πιο ωραιους στοχους!!! Δεν θυμαμαι να αντεξα μισο λεπτο.....

LOL Δεν πειράζει βρε σύ αρχή είναι ακόμα :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kagelar34

.....ρώτα τον unstoppable από εκεί πρέπει να πήρε το όνομα του

Xεχε, απο το UT το πηρα το ονομα, αλλα δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα με το 2003/2004, τωρα ειμαι COD fan μονο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.