Jump to content



Λίγη βοήθεια για Word


Hydra

Recommended Posts

Δουλεύω πάνω σε μία εργασία για τη σχολή και ψιλοσκάλωσα σε κάτι. Ομολογουμένως δεν είμαι expert στις σουίτες γραφείου, οπότε αν κάποιος μπορούσε να βοηθήσει λιγάκι, θα το εκτιμούσα. :p

Λοιπόν, είμαι στο στάδιο που παρουσιάζω τα αποτελέσματα της έρευνάς μου με γραφήματα, πίτες κλπ.

Αν και δεν το είχα ξανακάνει, προχθές πήγα στο Word (starter - 2010) Εισαγωγή > Γράφημα και μου έβγαλε ένα παραθυράκι να διαλέξω το στυλ που ήθελα και όταν διάλεγα μου άνοιγε το Excel, επεξεργαζόμουν από εκεί τα στοιχεία και στο Word αυτομάτως εμφανίζονταν.

Σήμερα όμως, ακολουθώντας την ίδια διαδικασία, δεν ανοίγει κανένα παραθυράκι για να διαλέξω στυλ ούτε και το Excel, αλλά απεναντίας κατευθείαν αυτό:

scaled.php?server=696&filename=56682573.jpg&res=medium

το οποίο γίνεται απ' όσο ξέρω στα Windows 2003 ή και 2007 ( ; ). Φταίει λέτε που το άνοιξα σήμερα το αρχείο και από τα pc της βιβλιοθήκης στη σχολή; Εκεί πρέπει να έχουν τα 2007.

Αυτό που θέλω είναι τα "στυλάτα" γραφήματα. :)

Don' t know καλοί μου άνθρωποι... don't know :hm:

Ευχαροστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.