Jump to content



[Αγορά]LOGITECH Z506 SURROUND SOUND SPEAKERS


ss42ss

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.... ήρθε ο καιρός να πάω να πάρω νέα ηχεία.... ενδιαφέρομαι να πάρω αυτά εδώ.... LOGITECH Z506 SURROUND SOUND SPEAKERS - ΗΧΕΙΑ - E-SHOP.GR

Θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας...

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει ακριβως τα ιδια πριν 3-4 μηνες και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Δεν εχω βεβαια ιδιαιτερη σχεση με τον ηχο αλλα με βολεψαν πολυ.Στα δικα μου αυτια ακουγονται πολυ καθαρα κι ενα + ειναι οτι οταν τα πηρα ειχε και τον δεκτη bluetooth και συνδεω κι αλλες συσκευες(λαπτοπ κλπ.) Για λεπτομερειες ομως, καλυτερα να περιμενεις την γνωμη καποιου αλλου.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα παρει ακριβως τα ιδια πριν 3-4 μηνες και ειμαι αρκετα ευχαριστημενος.Δεν εχω βεβαια ιδιαιτερη σχεση με τον ηχο αλλα με βολεψαν πολυ.Στα δικα μου αυτια ακουγονται πολυ καθαρα κι ενα + ειναι οτι οταν τα πηρα ειχε και τον δεκτη bluetooth και συνδεω κι αλλες συσκευες(λαπτοπ κλπ.) Για λεπτομερειες ομως, καλυτερα να περιμενεις την γνωμη καποιου αλλου.

ευχαριστώ για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.