Jump to content



Αγορά Laptop με 1000 Ευρώ


makisko

Recommended Posts

Γεια σας! Ο κολλητός μου θέλει να αγοράσει Laptop με 1000 ευρώ πάνω-κάτω και το ψάχνουμε μαζί. Έχουμε εστιάσει στο "Toshiba Qosmio F750-12E". Εγώ προσωπικά του πρότεινα να ψάξουμε και σε Aser, αλλά έχει φάει κόλλημα με τα Toshiba. Έχουμε καμιά πρόταση;

Link to comment
Share on other sites

1000 ευρώ για κάτι που το κοντράρει στα ίσα το δικό μου των 650???no way

http://www.skroutz.gr/s/427863/Dell-Studio-XPS-15-L502x-FHD-i7-2670QM-8GB-750HD.html

Τα μεγάλα + εναντι του toshiba είναι η full hd οθόνη,4 πύρηνος cpu,εγγύηση dell.

H κάρτα γραφικών απο την άλλη μπορεί να τα βρεί κάπως σκούρα σε τέτοια ανάλυση όταν θα παίζει παιχνίδια(άμα παίζει)

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια κάρτα γραφικών έχουν. Προς το παρών δεν παίζει τίποτα γιατί έχει ένα apple 5ετείας+ αλλά λέει πως θα αρχίσει να παίζει με την αγορά του καινούριου!

Εσύ με 650 ευρώ τι εχείς? :...:

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια κάρτα γραφικών έχουν. Προς το παρών δεν παίζει τίποτα γιατί έχει ένα apple 5ετείας+ αλλά λέει πως θα αρχίσει να παίζει με την αγορά του καινούριου!

Εσύ με 650 ευρώ τι εχείς? :...:

Την ίδια έχουν αλλά το toshiba έχει ανάλυση 1366*768 ενώ το dell 1920*1080.Στο dell θα ζορίζεται πολύ παραπάνω.

Eγώ έχω αυτό αλλά με 8gb ραμ(+20 ευρώ) Dell Inspiron Q15R N5110 (i5-2430M/4GB/500GB) | Skroutz.gr

ΕDIT: Τώρα που κοίταγα καλύτερα το dell είδα πως δεν έχει bluray player.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

με 1000 ευρω θα επαιρνα αυτο το dell

Dell Studio XPS L702x (i7-2670QM/6GB/750GB) | Skroutz.gr

επισης θα κοιτουσα να του εβαζα και εναν ssd πανω ωστε να πεταει το λαπτοπ με αλλα 90 ευρω

καναν agility 3

η κανα vertex 2 μεταχειρισμενο ακομη πιο λιγα λεφτα

εαν δεν θελετε να ξεφυγετε απο το χιλιαρικο σε λεφτα

τοτε παρε αυτο

Dell Studio XPS 15 L502x (i7-2670QM/6GB/750GB) | Skroutz.gr

εξισου πολυ δυνατο και πετα σε αυτο εναν ssd

OCZ Agility 3 SATA III 2.5" SSD 60GB | Skroutz.gr

πιστευω ενας ssd ειναι must για ενα λαπτοπ καθως τοτε ειναι που θα δεις πραγματικη δυναμη

Αυτα φιλε μ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.