Jump to content



ΗΙs x800 pro 459 telikh


Lewnidas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 15:03]

Παω στοιχημα οτι ειναι θεμα drivers.....

Δεν δικαιολογουντε διαφορες της ταξης των 18fps της Pro με την 6800GT....

Μακαρι να ειναι ετσι, αλλα δεν μπορεις να αγορασεις κατι με την προοπτικη οτι στο μελλον θα διορθωθει η αποδοση του

Link to comment
Share on other sites

Aν δε με απατα η μνημη μου(που ετσι κ αλλιως με απατα καθε μερα... :p) κατι ειχε ακουστει για nvidia drivers optimization στο Doom....

Eκτως αυτου,δε πας να παρεις μια πανακρηβη καρτα γιατι παιζει καλητερα σε ενα παιχνιδι μονο...

Ασε που εμπηστευομαι πλεον τους τυπους που φτιαχνουν drivers για την ATI,τα τελευταια χρονια κανουν πολυ καλη δουλεια ;)

Link to comment
Share on other sites

Nvidia optimization σε Drivers ?? Πλάκα κάνεις.. :):):) Και στο Doom 3 να είναι αργότερη απο την 6800T η Αti πάλι αυτή θα πάρω μιας και δεν θέλω να κάνω Doom το δωμάτιό μου απο την θαρμοκρασία και την κατανάλωση. Τα τελευταία χρόνια η Ati έχει δέιξει σεβασμό στον καταναλωτή και βγάζει και σωστούς driver καμία σχέση με παλία. Δεν βελτιώνει πχ τις λάμψεις στο Age of Mythologies και μετά εξαφανίζει το νερό !!!Ati και ας είναι αργότερη δεν με χαλάει τουλάχιστον δεν με κοροιδέυει για optimized performance...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

.........

Eκτως αυτου,δε πας να παρεις μια πανακρηβη καρτα γιατι παιζει καλητερα σε ενα παιχνιδι μονο...

Αυτες τις καρτες για 4-5 παιχνιδια τις παιρνεις, και ενα απο αυτα ειναι το doom 3

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kostas7GTR

Δεν κατάλαβα δηλαδή δεν παίζει καλά το Farcry η X800 ??:boxed: :boxed: Μάλλον τα μπέρδεψες!

όχι όχι. εγώ λέω οτι το Farcry παίζει καλά!!! ουπς δεν πρόσεξα μια λεπτομέρεια!!:tw: :tw:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.