Jump to content



Ειδικός στο κολλητήρι....


dpolal

Recommended Posts

Θέλω να διορθώσω ένα μηχάνημα που θα παραχωρηθεί σε σχολικό εργαστήριο.

Πρόκειτε για ένα σχετικά παλιό Fujitsu στο οποίο έχουν φουσκώσει 3 πυκνωτές και δυσκολεύεται να ανάψει.

Εγώ δεν το έχω το άθλημα του κολλητηριού οπότε ψάχνω ένα παλικάρι από την περιοχή των Αθηνών που θα δεχτεί να βοηθήσει.

Κερνάμε έναν καφέ (αν είναι πρωί) ή κάνα σουβλάκι αν η δουλειά γίνει βράδυ για πληρωμή. :)

Πληροφορίες εντός. :)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=416]dpolal[/MENTION] συγχαρητήρια από μένα για την ωραία σου κίνηση :T: Θυμάμαι και παλιότερα που μάζευες παλιό hardware για το σχολείο. Ευχαρίστως να βοηθήσω να επισκευάσουμε το μηχάνημα, απλά να ξέρεις ότι ίσως σε δυσκολέψω λίγο στο να κανονίσουμε να συναντηθούμε, λόγω πιεσμένου ωραρίου. Αν δεν βρεις κάποιον καταλληλότερο από μένα, στείλε μου ένα πμ να το κανονίσουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη ημίν ρε παιδιά, είναι δύσκολες οι εποχές, όλοι πιεζόμαστε και ο καθένας βλέπει τα πράματα διαφορετικά...

Ευχαριστώ πάρα πολύ όσους προσφέρθηκαν καταρχήν. :T:

Θα έρθω σε επαφή και θα το κανονίσω με όποιο παιδί βολεύετε καλύτερα από άποψη διαθεσιμότητας του και εγγύτητας...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.