Jump to content



Albatron 6800GT και Ultra στο Πλαισιο


unstoppable

Recommended Posts

Ηρθαν στο πλαισιο αλλα και παλι σε τεραστιες τιμες :

479+ΦΠΑ GT και 599+ΦΠΑ η ULTRA.

To καλο ειναι οτι η GT εχει το pcb της Ultra με 2 molex connectors οποτε θα κανει καλυτερο o/c μαλλον.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Daidalos [Σήμερα, στις 19:43]

Δεν ξερω τι θα κανεις εσυ αλλα εγω θα παρω 3 ultra για να εχω!:p

Δεν ξέρω γιατί αλλά έχω την εντύπωση ότι συνεχώς με δουλέυεις....:tomato:

:p :P :p στα μούτρα σου ρε....... :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

Εγώ θα πάρω 4 έτσι για να σε σκάσω παλιοιντελάκια νερουλά....:rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

"The situation appears to be even worse with Nvidia's Geforce 6800. Ultra Editions are simply out of stock and will catch prices between $600 to $850 even when on backorder"

Από το Tom's hardware(20/7)

"The few items offered here are reaching impressive levels, with $650 for Gainward Geforce 6800 Ultra Extreme Editions located in Hong Kong, and X800 XT Platinum Editions reaching $785 "

Από το eBay (21/7)

Πολλά λεφτά ρε παιδιά.Ακομά καί 200 κάτω να πάνε,δυσκολά τα βλέπω.Πάντως ή Asus έχει τα καλύτερα χαρακτηριστικά γιά μένα.http://www.asus.com/products/vga/v9999ultra/overview.htm

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [25-07-2004 18:53]

Ηρθαν στο πλαισιο αλλα και παλι σε τεραστιες τιμες :

479+ΦΠΑ GT και 599+ΦΠΑ η ULTRA.

To καλο ειναι οτι η GT εχει το pcb της Ultra με 2 molex connectors οποτε θα κανει καλυτερο o/c μαλλον.

Σύμφωνα με την φωτογραφία του Πλαισίου ναι σύμφωνα με τη φώτο στο site της Albatron όχι:

6800gt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από vdeseris [Σήμερα, στις 15:07]

Σύμφωνα με την φωτογραφία του Πλαισίου ναι σύμφωνα με τη φώτο στο site της Albatron όχι:..

Ενα online-shop που να εχει σωστες φωτος για τις GT δεν εχω δει:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Lewnidas

δεν ξερω παντως εγω 8α χτυπαγα μια msi poy eine kai pio fthnes,h mia pny apo usa 300$ h gt !!!

Λεωνίδα σε παρακαλώ τα post σου να είναι εξ ολοκλήρου στα ελληνικά (εκτός από την ξένη ορολογία), διόρθωσε το.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.