Jump to content



Επιλογή Monitor


Gzar

Recommended Posts

Βοηθήστε λίγο κυρίες και κύριοι...

Έχω χαθεί στο internet με 120hz vs ips και τα συναφή...

Η οθόνη που βλέπει τώρα το σύστημα είναι μια Dell UltraSharp U2412M

αλλά δυστυχώς επιστρέφει άμεσα στον ιδιοκτήτη της οπότε πρέπει να αντικατασταθεί...

Υπάρχει πιστωτικό ( περίπου 800 ) σε κατάστημα της Λ.Αλεξάνδρας οπότε ελπίζω σε κάτι που διαθέτουν τα παιδιά εκεί

Η χρήση θα είναι ανάμικτη αλλά προσδιορίζεται ως επί το πλείστον από το gaming... (rendering ,

Τιμή μέχρι 200+ πιστωτικό πάνω κάτω... βέβαια ότι σώσουμε καλό είναι...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι τι ψάχνεις\χρειάζεσαι!!!

Για μένα είτε πάρε την ίδια που έδωσες πίσω,είτε άμα τη θεωρείς μικρή πάρε την 27άρα της είτε ακόμα καλύτερα για μένα καλύτερη λύση από όλες να πάρεις μία 32άρα tv.

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν είχα ~ δικό μου τουλάχιστον ~ ποιοτικό μόνιτορ...

Μέχρι 27" έχω δοκιμάσει μια flatron Lg HD matte που η αλήθεια είναι δε με ενθουσίασε και πολύ αλλά ήταν "τίμιο" μόνιτορ θαρρώ... οι 27" ήταν μια χαρά νομίζω... πιο πολλές ίντσες φοβάμαι δε θα έχουν νόημα για μένα...

Η dell ήταν οπωσδήποτε "'άλλο" πράμα αλλά δεν χρησιμοποιήθηκε ποτέ για gaming για να έχω σαφή άποψη...

Άρα venom7 φαντάζομαι προτείνεις την Dell ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι.Εγώ αυτήν θα σου πρότεινα σε αυτές τις ίντσες.

Αλλά όπως σου είπα,αν δεις και την υπογραφή μου σαν κάτοχος 27άρας και με κριτήριο τα χρήματα αλλά και την ποιότητα, θα σου πρότεινα να πας σε μια 32άρα tv.Και τα μισά φράγκα θα δώσεις,και μεγαλύτερη και καλύτερη ποιότητα.imo.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Θα συμφωβησω με τον venom7.. κοιτα για 32άρα tv να ευχαριστηθείς.. ξεκινάνε απο 300 οι καλες κατα προτίμηση samsung.. εγω περιμενω απο Δευτερα την Samsung UE32D6100 32" Smart Tv.. εχει κρυσταλινη εικόνα αλλα ειναι λιγο ακριβή..

Link to comment
Share on other sites

Δεν είστε λίγο υπερβολικοί για την 32αρα? Έχω κάτσει σε φίλο μου που έχει για το PC και με κούρασε. Πιστεύω 24αρα το ιδανικό μέγεθος για γραφείο και κανονική απόσταση τα μάτια απο την οθόνη με 27αρα να ειναι το peek, το όριο (για μένα, 27" έχω).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.