Jump to content



Αγορά ρολό Cat5/6


NoDsl

Recommended Posts

Αυτη την λογικη "θελω 5 μανταλακια για να απλωνω τα ρουχα, αα θα τα παρω απο e-bay" δε μπορω να την χωνεψω με τπτ...

Οπου κ να εισαι ενα μαγαζι με ηλεκτρολογικα θα εχει, δεν υπαρχει περιπτωση...

Στο κατω κατω στα βαζω εγω σε μια ACS με 3ευρω να κανεις την δουλεια σου...

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την λογικη "θελω 5 μανταλακια για να απλωνω τα ρουχα, αα θα τα παρω απο e-bay" δε μπορω να την χωνεψω με τπτ...

Οπου κ να εισαι ενα μαγαζι με ηλεκτρολογικα θα εχει, δεν υπαρχει περιπτωση...

Στο κατω κατω στα βαζω εγω σε μια ACS με 3ευρω να κανεις την δουλεια σου...

Το θέμα είναι σε τι τιμή θα το βρει στο ηλεκτρολογικό κατάστημα ;) Αν είναι να το πληρώσει χρυσό.

Δεν κατάλαβα τι έχει το ebay. Ο καθένας αγοράζει απ' όπου τον συμφέρει η τσέπη του.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι σε τι τιμή θα το βρει στο ηλεκτρολογικό κατάστημα ;) Αν είναι να το πληρώσει χρυσό.

Στην τιμη που ανεφερα πριν, οχι χρυσο:

Lampini

Ergotel

2 σιτε για τα οποια εχω αποψη μιας κ συνεργαζομαι.

Δεν κατάλαβα τι έχει το ebay. Ο καθένας αγοράζει απ' όπου τον συμφέρει η τσέπη του.

Συμφωνω 101%, αλλα το "προβλημα" μου ειναι οτι βλεπω πολυ κοσμο να μη ξερει τι συμφερει στην τσεπη του.

Πρακτικο παραδειγμα αυτο με τα καλωδια, εσυ θεωρεις οτι συμφερει να δωσεις 21 ευρω στο e-bay ή 21 ευρω στο Ελληνικο e-shop ή σε ενα οποιοδιποτε καταστημα που θα σηκωσεις το τηλεφωνο κ θα παραγγειλεις κατι?

Ρητορικη η ερωτηση ετσι? :)

Link to comment
Share on other sites

Στην τιμη που ανεφερα πριν, οχι χρυσο:

Lampini

Ergotel

2 σιτε για τα οποια εχω αποψη μιας κ συνεργαζομαι.

Συμφωνω 101%, αλλα το "προβλημα" μου ειναι οτι βλεπω πολυ κοσμο να μη ξερει τι συμφερει στην τσεπη του.

Πρακτικο παραδειγμα αυτο με τα καλωδια, εσυ θεωρεις οτι συμφερει να δωσεις 21 ευρω στο e-bay ή 21 ευρω στο Ελληνικο e-shop ή σε ενα οποιοδιποτε καταστημα που θα σηκωσεις το τηλεφωνο κ θα παραγγειλεις κατι?

Ρητορικη η ερωτηση ετσι? :)

Στον 1ο πρέπει να αγοράσεις 610μ ελάχιστη ποσότητα :no:

Από τον 2ο νομίζω είχα αγοράσει μια κουλούρα 100μ πριν 4-5 χρόνια στα 60€+ φπα. Δεν το ξανακάνω αυτό το λάθος ενώ σίγουρα μπορούσα να το βρω φθηνότερα. Τώρα βλέπω έχει λογικότερες τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.