Jump to content



Ποδαρακια mouse απο ταινια τεφλον


pmakr1416003456

Recommended Posts

παιδια μου εχουν φαγωθει τα ποδαρακια απο το mouse μου, microsoft wheel mouse optical και ειδα στο youtube οτι μπορώ να κολλήσω αυτοκόλλητη ταινία απο τεφλον.

Αλλα δεν ξέρω καν που πουλανε.Ρωτησα στο πρακτικερ-λερου μερλιν, σε κανα δυο χρωματοπολεία αλλα δεν ηξεραν καν τι ειναι.

Αν μπορει κανεις να μου πει που πουλανε ας μου στειλει pm.

Μενω πετραλωνα-αθηνα

Link to comment
Share on other sites

Οχι. Θα παραγγειλω tedlon pads για 2 διαφορετικα mouse μου. Ερχονται ηδη κομμενα για αμεση αντικατασταση.

7 Στερλινες ειναι περιπου 8,7€ με τις σημερινες ισοτιμιες.

Μενω Γλυφαδα, αλλα εχω γραφειο στον Πειραια, οπου και θα ερθεις να τα παρεις :)

Link to comment
Share on other sites

Εχω microsoft wheel mouse optical. Με βολεύει αφάνταστα και εχω 7 απο αυτά. Τα περισσοτερα τα εχω αγοράσει απο αγγελιες μιας και δεν αραγονται πλεον. Οτι αλλο ποντικι κι αν εχω δοκιμασει ή είναι μικρο-μεγαλο για το χέρι μου ή βαρυ. Επίσης χρησιμοποιω kvm (4 pc) και δεν δουλεύουν πολλα ποντικια με αυτό.

Με τη συγκεκριμενη ταινια θελω να μειώσω τον συντελεστη τριβής σε 2 απο αυτα γιατι εχουν φαγθει τα ποδαρακια.Προς το παρόν εχω βάλει απλή μονωτικη ταινια

Link to comment
Share on other sites

Kαι σου λεω και παλι ΔΕΝ συγκρινεται ποιοτικα.

Τεφλόν Ταινία 3/4 Ιταλίας 5 ΤΕΜΑΧΙΑ - LargeShop.gr - Το προσιτό ηλεκτρονικό πολυκατάστημα

Εδω εχει ταινια.

Αντε και καλη χορτοκοπτικη.:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.