Jump to content



Ονομασία φακέλων σε φορητό mp3 player.


PetrosD

Recommended Posts

Έχω εδώ και αρκετά χρόνια ένα mp3 player μάρκας CENIX model: MP-430TG, χωρητικότητας 512MB.

Κάποια στιγμή του έγραψα κάτι φακέλους με μουσική. Μετά όμως κάτι έγινε και δεν μπορούσα να τους σβήω, οπότε έσβησα μόνο τα tracks. Έτσι έχει μείνει αυτό το υπόλυπο από άδειους φακέλους και ανύπαρκτα αρχεία με λάθος χωρητικότητα μέσα στο directory του MP3 που δεν μπορώ να τους σβήσω.

mp3ty.jpg

Μόνο ο φάκελος D4 είναι πραγματικός με μουσική μέσα.

Υπάρχει κάποιο software που να μπορεί να κάνει τη δουλειά; Format δε θέλω να του κάνω, γιατί έχω την εντύπωση αν το κάνω αυτό, θα του σβήσω και το λειτουργικό του.

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτα φάση σε cmd απέτυχε, ορίστε τί εμφανίζει σαν ονόματα αρχείων. Ούτε με del . κάνει τίποτα.

dir1.png

Ούτε το unlocker κατάφερε να κάνει τίποτα. Είδε τους φακέλους και τα αρχεία, μου είπε ότι τα έσβησε (5 που δοκίμασα), αλλά αυτά υπάρχουν ακόμα.

Επίσης, κάποια από αυτά τα αρχεία είναι κρυφά, αυτά μου είπε ότι δε μπορεί να τα σβήσει.

Άλλες ιδέες;:hm:

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο περίεργο και διεστραμμένο λόγο, νόμιζα ότι είχα κάνει και δεν είχε διορθώσει τα πράγματα. Τώρα ξανάκανα και έφτιαξε!!:banging:

Ευχαριστώ όλους για τις προτάσεις σας!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.