Jump to content



Panasonic G1 DSLr + Extras ( Φακοί, Κάρτα Μνήμης, Δεύτερη Μπαταρία, Θήκη, και άλλα).


Jerry007

Recommended Posts

Λόγω επικείμενης αναβάθμισης σε μεγαλύτερο σώμα πουλάω την αγαπημένη μου Panasonic G1 :)

Αναλυτικό review της μηχανής, καθώς και τα χαρακτηριστικά της μπορείτε να βρείτε εδώ

Την μηχανή την έχω περίπου 3 χρόνια και είναι εκτός εγγύησης. Η κατάσταση της είναι άριστη. Δεν υπάρχει καμία απολύτως φθορά πάνω στο σώμα και την οθόνη (ούτε γρατζουνιά), ούτε και στον φακό της. Ο αισθητήρας είναι πεντακάθαρος χωρίς δείγμα σκόνης. Ήμουν πολύ προσεκτικός με την μηχανή και φυλαγόταν πάντα σε θήκη.

Σαν μηχανή είναι πολύ βολική λόγω του compact design της (micro 4/3), με μόνο αρνητικό την απουσία δυνατότητας εγγραφής βίντεο.

DqKUC.jpg

Μαζί με την μηχανή θα πάρετε:

  • Φακός Panasonic Lumix G Vario 14-45mm f/3.5-5.6 MEGA O.I.S.
  • Φακός PMC 135mm f/2.8 μαζί με αντάπτορα για την G1. Sample
  • Κάρτα Μνήμης Lexar 8gb Class 2.
  • Θήκη Tucano που χωράει την μηχανή και δύο φακούς, καθώς και όλα τα αξεσουάρ της.
  • Δεύτερη Μπαταρία 1350mAh.
  • Φορτιστής, Καλώδιο USB, Video Out, και λοιπά καπάκια φακών.

Πακέτο όλα μαζί στα 260€.

*Παρακαλώ μονάχα σοβαρές προσφορές και όχι παζάρια. Η τιμή της μηχανής είναι ήδη πολύ χαμηλή.

*Αποστολή πανελλαδικά έπειτα από κατάθεση σε λογαριασμό τραπέζης.

*Τα μεταφορικά δικά μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.