Jump to content



Προτάσεις για αγορά...


dfragos

Recommended Posts

Μου ζήτησε κάποιος να του προτείνω μοντέλα για εκτυπωτή και οθόνη ώστε να τα αγοράσει. Μιλάμε για εκτυπωτή και οθόνη για χρήστη που δεν ζητάει και πολλά αλλά όπως όλοι μας θα ήθελε να είναι ποιοτικό για τα λεφτά(όσο γίνεται λιγότερα) του αυτό που θα πάρει.

Από εκτυπωτή θα έλεγα τον 5150 της HP.... δεν ξέρω....

Από οθόνη; Έχω μεσάνυχτα. Μου είπε να του πω μοντέλα και για επίπεδη και για CRT(17').

Πείτε καμιά γνώμη.....

Link to comment
Share on other sites

- Για εκτυπωτή, δοκιμασμένο, σου προτείνω έναν Epson C43UX, μικρός, ελαφρής, βολικός και με φθηνά αναλώσιμα..... τιμή στα 52,

- Για Οθόνη CRT17" σου προτείνω μια VIBRANT 17 VM77SR, δοκιμασμένη, δεν είναι τίποτε ιδιαίτερο, απλά είναι οικονομική με 3 χρόνια εγγύηση.... τιμή στα 103,

- Για TFT οθόνη έχω δοκιμάσει μια SAMSUNG 172V TFT στην δουλειά.... δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα από τις επιδόσεις της, αλλά τρελάθηκα όταν είδα την τιμή (τώρα έχει 419) και μετά μου πέρασε όταν κατάλαβα ότι δεν θα την πλήρωνα εγώ αλλά τα αφεντικά μου....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.