Jump to content



hdd , ups


bluesattack

Recommended Posts

1.Passport 2.5 '' 160 gb μαυρο χρωμα .Η εγγυηση εχεις ληξει.Τσεκαρισμενο με το hdd sentinel.Mια θηκη 3.5 '' απο εξωτερικο seagate-ασημι δωρο.

25 Ε με τα μεταφορικα .

2. UPS MGE 600 avr , ups mystek powermust 600 usb.Xωρις μπαταριες.Δεν νομιζω να εχουν αλλο θεμα , περα το αλλαγμα των μπαταριων , δεν εχω την δυνατοτητα να τα ελεγξω , δεν θα ειχα καν την διαθεση να το κανω , το ρισκο δικο σας.Οι εγγυησεις εχουν ληξει προ πολλου.

35 Ε και τα δυο με τα μεταφορικα .25 ε το ενα.

Καταθεση πριν , αποστολη μετα :rubik:

Link to comment
Share on other sites

1.Passport 2.5 '' 160 gb μαυρο χρωμα .Η εγγυηση εχεις ληξει.Τσεκαρισμενο με το hdd sentinel.Mια θηκη 3.5 '' απο εξωτερικο seagate-ασημι δωρο.

25 Ε με τα μεταφορικα .

2. UPS MGE 600 avr , ups mystek powermust 600 usb.Xωρις μπαταριες.Δεν νομιζω να εχουν αλλο θεμα , περα το αλλαγμα των μπαταριων , δεν εχω την δυνατοτητα να τα ελεγξω , δεν θα ειχα καν την διαθεση να το κανω , το ρισκο δικο σας.Οι εγγυησεις εχουν ληξει προ πολλου.

35 Ε και τα δυο με τα μεταφορικα .25 ε το ενα.

Καταθεση πριν , αποστολη μετα :rubik:

Tα πραγματακια φευγουν αυριο το πρωι στον manios

Μενουν τα ups...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2. UPS MGE 600 avr , ups mystek powermust 600 usb.Xωρις μπαταριες.Δεν νομιζω να εχουν αλλο θεμα , περα το αλλαγμα των μπαταριων , δεν εχω την δυνατοτητα να τα ελεγξω , δεν θα ειχα καν την διαθεση να το κανω , το ρισκο δικο σας.Οι εγγυησεις εχουν ληξει προ πολλου.

35 Ε και τα δυο με τα μεταφορικα .25 ε το ενα.

Καταθεση πριν , αποστολη μετα :rubik:

up

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.