Jump to content



Asus 1015BX Powerful Netbook!!


Recommended Posts

Πωλείται το netbook του τίτλου είναι αυτό : http://www.skroutz.g...-1GB-320GB.html , http://www.asus.com/...015BX/#overview σε μαύρο χρώμα.Δεν είναι γυαλιστερό μαύρο,είναι ανθρακόνημα ( CARBON) (σαν τις μεμβράνες που βάζουν αλλά από την μάνα του carbon).

Είναι άψογο εσωτερικά και εξωτερικά σαν καινούργιο πραγματικά απειροελάχιστα χρησιμοποιημένο!!!

Στο κουτί του μέχρι και τα manual έχω μέσα.

Αναλυτικά έχει

Eπεξεργαστή: Amd C60 Dual core 1,33Ghz

Οθόνη : 10,1inch LED

Κάρτα γραφικών : Amd 6290 με DX11 !!(παίζει όλες τις ταινίες σε Full HD) πολύ δυνατή για netbook και πιο δυνατή ακόμα και απο low end laptops.

Usb 3.0 για εώς και 10 φορές πιο γρήγορη μεταφορά δεδομένων !!! και Usb 2.0

HDMI 'έξοδο για να παίζεται full HD video σε full HD τηλεόραση.

Το netbook είναι πάρα πολύ δυνατό.Από τα δυνατότερα διπύρηνα που υπάρχουν.Κάνει και παίζει σχεδόν τα πάντα και είναι σαν καινούργιο!!

Έχει αγοραστεί από multirama στις 30/12/2011 και έχει εγγύηση μέχρι τις 30/12/2013 δηλαδή 1+ χρόνο ακόμα!!!

Στα 180€

Όχι παζάρια!!Είναι σχεδόν ολοκαίνουργιο. Μπορεί να δοθεί και με έναν ολοκαίνουργιο OCZ VERTEX 2 60GB SSD με +50€.

*Επειδή έχω χάσει τον φορτιστή του,αν δεν τον βρώ θα δώσω έναν universal που είχα πάρει και είναι το ίδιο αποδοτικός με τον μαμά.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι 3αρα.Το λιγότερο που μου έχει κρατήσει είναι 2 ώρες..Το θέμα είναι ότι μάλλον κάτι παίζει με τα windows γιατί όταν το ανοίγεις στο 100% μπαταρία λέει 2 ώρες και κάτι αλλά τελικά κρατάει 3ωράκι..

Αν το σκέφτεσαι μόνο για την μπαταρία έχει e-bay με 5200-5600mha που θα σε βγάλει 10+ ώρες με 30-40 δολάρια από όσο είδα..

*Α 2 ώρες μου κράτησε ενώ κατέβαζε με torrent και έβλεπα ταινίες ενός season με full φωτεινότητα σε performance mode. Γιαυτό σου λέω πως αν το δουλεύεις normal βγάζεις 3ώρες χαλαρά.

Πάντως δεν έχει δουλέψει πολύ.Και με τον ssd σίγουρα θα κρατάει και πιο πολύ η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.