Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Βρίσκεις;Άσπρο είναι πανέμορφο...

Μα δεν έχω τίποτα με τον Πάρη ούτε με τον Σόλωνα ούτε με τον Νίκο...και το ξέρουν άσχετα που έμαθα οτι ο Νίκος είναι κάπως ''Θυμωμένος''.

Απλά μου την έσπασε που ο Σόλωνας για σπάσιμο προφανώς έσβησε αυτά που αφορούσαν το Scirocco και σαν αιτία είχε το spam!

Με το Σόλωνα τα είπαμε στο Τηλ πριν λίγο...''Μας έχουν φάει την ζωή τα PC'' LOLLLLLL!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοιτα το μαυρο ειναι ποιο σοβαρο σαν χρωμα απλα το κακο ειναι οτι θελει πλυσιμο συχνα .

η αδερφη μου εχει το golf v σε μαυρο και καθε 3-4 μερες παει για πλυσιμο .

σε μπλε ηλεκτρικ ισως ?

Link to comment
Share on other sites

1000αράκι αμάξι 1000cc αφού με τα λεφτά που βγάζω από το νετάδικο μόνο τις βενζίνες θα μπορώ να πληρώσω :D

500€ το μήνα είναι λίγα για να μπορείς να συντηρείς αμάξι :/

Link to comment
Share on other sites

1000αράκι αμάξι 1000cc αφού με τα λεφτά που βγάζω από το νετάδικο μόνο τις βενζίνες θα μπορώ να πληρώσω :D

500€ το μήνα είναι λίγα για να μπορείς να συντηρείς αμάξι :/

Ρε συ το κατάλαβα το 1000άρι , εννοώ τι μοντέλο!

Link to comment
Share on other sites

οντος

πχ. τι αμαξι εχετε η θελετε να αποκτησετε

προβλέπω το πιο ακριβό thread banana αλλά θα μετράει να έχουμε και 4 wheels support, άμα κλατάρει κανένα λάστιχο πχ :D

Ρε συ το κατάλαβα το 1000άρι , εννοώ τι μοντέλο!

ποιος ξέρει ένα fiat seicento 1000άρι υπάρχει στο σπίτι και ένα Yaris 1300αρι

για κάποιο λόγο με βλέπω μόνο με το fiat :D αλλά ακόμα δεν προλαβαίνω να πας να δώσω παράσταση να πάρω τα άτιμα τα διπλώματα ( μηχανή και αμάξι )

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Εγω παντος σε κανα 2μηνο (πρωτα ο θεος) θα παρω ενα peugeot 206 μπλε του 2000 1.400 με ~80.000 χ.λ.μ αριστο μηχανικα και εξωτερικα + καινουργια ζαντολαστιχα + αναρτηση koni sport απο εναν φιλο μου με ~ 2000 Euros ;):cool:

P.S Αν εχει ανοιξει μεχρι τοτε το thread με τα αμαξια θα ποσταρω φοτος εκει...

...αλλά ακόμα δεν προλαβαίνω να πας να δώσω παράσταση να πάρω τα άτιμα τα διπλώματα ( μηχανή και αμάξι )

Εγω τα εχω βγαλει και τα 2 Χα Χα Χα! bananabanana:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Θέμα για αυτοκίνητα θα μπορούσε να ανοιξει αν παρουσιαζοταν σε αυτό οι βελτιώσεις και οι μετατροπές που εχουν γίνει στά αυτοκίνητα η αν εiχε σαν αντικείμενο παρουσιάσεις car pc .Τότε θα ταίριαζε κάπως στην φιλοσοφία του φόρουμ .Αν καποιος θέλει να γράψει τι αμαξι θέλει ,τι χρώμα ,ποσες φορές θα το πλένει την βδομαδα κτλ υπάρχουν φόρουμ αποκλειστικα με αυτό το αντικείμενο

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Μιχάλη δεν πίστευα οτι θα παρεκτρεπόταν τόσο πολύ η συζήτηση...Απλά πίστευα οτι δεν θα πείραζε να υπάρχει σε ένα offtopic υποφορουμ ENA Thread που να αφορούσε σε αυτοκίνητα.Εδώ ας πούμε υπήρξε θέμα για paintnall προφανώς άσχετο με το πεδίο του forum αλλα σχετικό μιας και είναι μια δραστηριότητα πολλών απο εδώ μέσα...Ελπίζω καταλαβαίνεις πως το εννοώ...Δεν πιστεύω να ενοχλέι κανέναν να πει τι αμάξι θέλει ή μια συμβουλή απο άτομα που θεωρεί φίλους και θα μπορούσαν να βοηθήσουν...Αυτά.

Κατα τα άλλα ,διακοπές πήγαμε;;!!

Link to comment
Share on other sites

θελεις να εχεις το πιο μοδατο case?

σιχαινεσαι το γεγονος οτι με το καινουριο HW πρεπει να ξανακοψεις το κουτι σου?

η λυση ειναι μια!

quakeconcasemods100)8282august_02.jpg

:D

http://en.expreview.com/2008/08/07/mod-cases-in-quakecon-2008-roundup/

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.