Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Μιας και μπροστά μου ανοίγονται νέοι δρόμοι, στρατιωτικό, ειδικότητα, οικογένεια, δεν μπορώ να ασχοληθώ πλέον άλλο με το αντικείμενο.

Καλά να περνάτε, καλά σκορ και ευχαριστώ όλους όσους με βοήθησαν .:)

Κeep pushing it!;)

Link to comment
Share on other sites

Cosmofon ειναι θυγατρικη της Cosmote

Σιγουρα ειναι θυγατρικη? (Το λεω γιατι στο 2ο link εχει αλλο σημα οπως και σε ενα αλλο που ειδα στο youtube). Δεν μπορω να πιστεψω οτι η Ελληνικη (Υποτιθεται...) εταιρια για να κανει διαφημιση στα Σκοπια λεει και ξαναλεει Μακεδωνια!!:eek:

ΕΛΕΟΣ!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και μπροστά μου ανοίγονται νέοι δρόμοι, στρατιωτικό, ειδικότητα, οικογένεια, δεν μπορώ να ασχοληθώ πλέον άλλο με το αντικείμενο.

Καλά να περνάτε, καλά σκορ και ευχαριστώ όλους όσους με βοήθησαν .:)

Κeep pushing it!;)

που πας ρε spamer ποιανού post θα σβήνω ?:(

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει να μου πει κανεις σας αν ειναι πιο φθηνα τα pc/ laptop στην Κινα και ποσο???

Μαλλον σας κουφανα.. :D

Παιζει να βρεθω κατα κει για τον επομενο χρονο. Δεν ειναι ακομα σιγουρο αν θα κατσει αλλα εχει αρχισει και με τρωει η περιεργεια..

Εψαξα λιγο στο net για κανενα κινεζικο e-shop και γενικα κατι σχετικο αλλα δεν καταφερα να βρω πολλα.. Μονο στο κινεζικο amazon βρηκα τιμες και μετα λυπης μου διαπιστωσα οτι ειναι ιδιες με εδω... (Και λιγο ακριβοτερα απο κατι μαγαζακια του skroutz)

Μια ψιλοαπογοητευση την πηρα αλλα θελω αν ξερει κανεις να με κατατοπισει. Τσαμπα μου μπαινουν ιδεες η ειναι οντως φθηνοτερα?

P.S: Αν μου δωσετε ευχαριστα νεα βαζω τα μεταφορικα για οτι (ψιλο-ελαφρυ) θελετε!:D:D:D (Κιλα συζητησιμα :p)

Link to comment
Share on other sites

4850 is back και μου δώσανε και 1Gb κάρτα όχι 512 που τους πήγα πίσω έγιναν τα mod περιμένω να στεγνώσουν οι κόλλες και επανέρχομαι

Ωραιος..!

Αντε και στα 1000 ο πυρηνας ..κοντα εισαι...:gyros

This is Sparta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.