Jump to content



OffTopic;


devious

Recommended Posts

Η κλειδαριά ήταν σαν αυτές που έχουν όλη με χοντρό σύρμα μέσα και παλστικό έξω αλλά αρκετά χοντρή...ξέρω πως αυτές με έναν κόφτη κόβονται για πλάκα αλλα δεν πίστευα πως θα ερχόταν κανένας έξω από σουπερμάρκετ με τόσο μεγάλο εργαλείο χωρίς να τον δει κανένας!

Σκέφτομαι αν πάρω καινούργιο ποδήλατο να πάρω κλειδαριά με συμπαγές μέταλλο αλλά δεν ξέρω πόσο έχουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4,2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

εγω για το ποδηλατο μου πηρα κλειδαρια απο ατσαλι και ειναι μεσα σε ενα υφασματινο πραγμα.η τιμη της ειναι 25 ευρω.προσπαθησα να την κοψω με ψαλιδα μεγαλη και το μονο που καταφερα ηταν να κανω σημαδι στο υφασμα.το ατσαλι δεν επαθε τιποτα.αξιζει και με το παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

οχι απο ενα μαγαζι με διαφορα υλικα.εργαλεια κυριως εχει.αλλα παντως να ξερεις ειναι μπομπα η αλυσιδα.ξες το θεμα ειναι να ειναι ανθεκτικη και να μπορει να τυλιχτει γυρω απο τη σελα η καπου πανω στο ποδηλατο.αυτη το κανει αυτο.ειχε κατι αλλες που εχουνε τα μηχανακια που δεν μπορουν να γινουν κουλουρα.δηλαδη στο ποδηλατο πανω δεν γινεται να μπουνε.θα τις εχεις σαν φαρετρα πανω σου πραγμα που δεν θα ηθελα .οποτε με αυτην εισαι κιριλε.ρωτα να ειναι απο ατσαλι.το ατσαλι φιλε οχι απλα δε κοβεται αλλα εχω παει να το κοψω με σιδεροπριονο μια φορα ενα πολι λεπτο κομματι και στομωσε το πριονι μεχρι να το κοψω ποση ωρα.

Link to comment
Share on other sites

ναι το ιδιο πραμα ειναι.αλλα δεν θα ακουσεις τα παπατζιλικια τους.θα απαιτησεις κατι καλο.αυτοι εχουνε και χυμα αλυσιδες που στις κοβουν εκει μπροστα και σου δινουν και λουκετο.οποτε για να στις κοβουν εκει μπροστα φαντασου αν μπορουν να κοπουν η οχι.αυτη που εχω αν δε κανω λαθος λεγεται masterpiece.δεν ξερω αν ειναι καλη μαρκα η οχι αλλα δεν με νοιαζει.αφου δεν κοπηκε μου αρκει.επισης εχω και αλλη μια αλυσιδα που την βαζω μεταξυ στις ροδες για 'περισσοτερ'ασφαλεια ταχα :019:

Link to comment
Share on other sites

Μολις την πάρεις βγάλε 1 λεπτό ένα Unboxing video να το ανεβάσουμε στο site ;)

Έχει κάνει και π QantonisQ unboxing της 460.

http://www.youtube.com/watch?v=4bSdEOOs29A&feature=player_embedded

[url=http://www.youtube.com/watch?v=4bSdEOOs29A&feature=player_embedded]
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.