Jump to content



Megaworks 5.1 παπαλα?


amartolos

Recommended Posts

Λοιπον ανοιξα σημερα τα ηχεια και αντι για ηχο το sub κανει ενα συνεχομενο buzzzzzz, ξεσυνδεσα τους δορυφορους τους ξανασυνδεσα ολα απο την αρχη αλλα τιποτα.Δοκιμασα σε αλλο pc(αλλη καρτα ηχου) τα ιδια.Αυτο ηταν??Υπαρχει τιποτα τελευταιο (μηπως γινει κανενα θαυμα)να κοιταξω πριν πεταξω το sub στον καδο??Τα ηχεια ειναι 10ετιας.

Τιποτα αξιολογο σε 2.1 μεχρι 60-70 ευρω υπαρχει??Δεν με ενδιαφερει να ριχνει τοιχους με την ενταση απλα να μην τριζουνε τα ηχεια μετα απο εναν μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.ειχα ακουσει στο πλαισιο τα turbox που εχει των 50 και των 100ε.αυτα των 100 ακουγοντουσαν ομορφα.υπαρχει λυση και στα 60+ ευρω (τιμη web) απο πλαισιο κατι λοτζιτεκ..και αυτα οχι ασχημα.αν μπορεις για τα edifier s330 ναι.αλλιως υπαρχουν λυσεις απο αμαζον τα ηχεια της harman kardon soundsticks iii στα 110ε.εγω θα παιρνα παντως αν ημουν αυστηρα σε αυτο το ευρος, τα τουρμπο ξ των 50.

Καλλιθεα παντως μπορεις να τα ακουσεις.. (δε βλεπω απο που εισαι γτ γραφω απο κιν)

Εντιτ. Λαρισα ε..κατεβα αθηνα:p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Ειχα και αντιμετωπισει το ίδιο πρόβλημα στα δικα μου megaworks, οπότε πήγα το sub σε ένα τεχνικό και μου το επιδιόρθωσε με πολύ χαμηλό κόστος. Σε περίπτωση που τα πετάξεις στείλε μου αν θές το panel που ρυθμίζουμε τον ήχο γιατί ψάχνω χρόνια να βρω ένα να αντικαταστήσω το δικό μου που εχει χαλασει!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Ειχα και αντιμετωπισει το ίδιο πρόβλημα στα δικα μου megaworks, οπότε πήγα το sub σε ένα τεχνικό και μου το επιδιόρθωσε με πολύ χαμηλό κόστος. Σε περίπτωση που τα πετάξεις στείλε μου αν θές το panel που ρυθμίζουμε τον ήχο γιατί ψάχνω χρόνια να βρω ένα να αντικαταστήσω το δικό μου που εχει χαλασει!!! :-)

Φιλε μου σ'ευχαριστω.Θα το παω να του ριξουνε μια ματια.Φοβαμαι μονο μην πεσω σε κανεναν απατεωνα και με χρεωσει οσο εχουνε τα καινουργια.Που να ρωτησω για επισκευη??Εκει που πουλανε ηχεια ή σε ηλεκτρολογικες επισκευες?Αν τελικα δεν μπορεσω να το φτιαξω το πανελ δικο σου.θα σου στειλω μηνυμα .

Link to comment
Share on other sites

Που να ρωτησω για επισκευη??.

Πηγαινε τα(το) στον Παυλιδη.

Λιγο πριν την πυροσβεστικη.

Αν η τροφοδοσια ζει ..αλλαξε το ολοκληρωμενο για την ενισχυση.(Αν δεν ζει αυτο δλδ).

Σε περιπτωση που απλα θες να τα πεταξεις θα τα ηθελα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.