Jump to content



Oktabit Θεμα- Ντροπή τους!!!


zorikos69

Recommended Posts

ΚΑλό το θάψιμο είναι και της μόδας στα φόρουμ, αλλά μήπως να πάρουμε τα πράγματα με την σειρά;

1. Γιατί απευθύνθηκες στην Oktabit και όχι στο μαγαζί που αγόρασες, είπαμε;

ΔΙότι η εταιρεία αυτή είναι χονδρικής, άρα μέσω μαγαζιού γίνεται η συνεννόηση. Και ακόμα κι αν έκλεισε, μπορείς να πας σε οποιοδήποτε συνεργάτη τους και να κάνεις απο εκεί την εγγύηση, να το ξέρεις αυτό, το έχω κάνει και ο ίδιος.

2. Το ότι άργησε το κομμάτι να έρθει, σημαίνει πως φταίει η εταιρεία;

Μην ρίχνουμε φταίξιμο πάντα όπου να ναι. Σου είπε για πιστωτικό, ενώ ακόμα και το Πλαίσιο έχει κόψει τα πιστωτικά, πόσο μάλλον για προιόν 5 ετών, που θα μπορούσε να σου κόψει πιστωτικό στην ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ τιμή καταλόγου, που ΟΛΟΙ εδώ μέσα ξέρουν γιατί υπάρχει...

3. Το ότι έκλεισε η εγγύηση μέ όλα αυτά, δεν σημαίνει κάτι.

Αφού όταν πήγες ήσουν εντός, δεν χάνεις τα δικαιώματα εγγύησης, σου είπανε κάτι διαφορετικό;;;;

4. Γιατί δεν περνάς απο forum.oktabit.gr να ρωτήσεις σαν άνθρωπος; Αφού η συγκεκριμένη εταιρεία έχει φόρουμ, και ΤΗΝ ΑΦΟΡΑ αυτό που λές, γιατί πας και γράφεις αλλού για το θάψιμο; Γιατί δεν ρωτάς άμεσα; Για να σε βοηθήσω, να σου πω ότι, πιο εύκολα θα βγάλεις άκρη με την περίπτωσή σου στο φόρουμ, παρά με το να θάβεις προτού τελειώσει το θέμα, σε οποιοδήποτε φόρουμ.

1. Απευθυνθηκα στο μαγαζι....Και είχε την ίδια αντιμετώπιση.Ημουν παρον σε ολες τις τηλεφωνικες συνδιαλεξεις.Μεσω του καταστήματος έγινε η επιστροφη του προϊοντος.

2.Το γεγονος οτι απο την Oktabit την μια μου ελεγαν οτι ειναι στην Αμερικη ενω η Thermaltake ελεγε το αντιθετο , την αλλη οτι μολις την προηγουτμενη μερα και καλα το ειχαν στειλει στην Γερμανια κλπ κλπ δεν θα σου κινουσε εσενα υποψίες? Το πιστωτικο μετα απο 3 μηνες και ακόμα δεν έχει κοπει...

3. Οκ εχω τα χαρτια. Δεν μου ειπαν το αντιθετο.Ακομα ομως περιμενω.

4. Μιλησα τηλεφωνικα. Πιο αμεσα-πιο ανθρωπινα.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ότι η ΟΚΤΑΜΠΙΤ μπορεί να είναι ο καλύτερος ή ο χειρότερος μεσάζων τους πλανήτη, καλά μεν κάνεις και το αναφέρεις αλλά είναι ανούσιο δε.

Υπεύθυνο είναι ο τελικός πωλητής σύμφωνα με το νόμο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.