Jump to content



Ποτε 8α δουμε ADSL και στην επαρχια?Μουχει βγαλει την πιστη η 56Κ,,,


brwmogazos

Recommended Posts

Μπηκα χτες και κοιταξα λιγο στο σαιτ απο το οποιο κατεβαζα τορεντ....και εχουν βγει ποσα παιχνιδια και ταινιεσ που 8ελω να κατεβασω...αλλα ως κατοικος επαρχιας...Μεγαλοπολη Αρκαδιας δηλαδη ( Δ.Ε.Η ) :p εχω 56αρα γιατι αι-εσ-ντι-εν δεν αξιζε να βαλω....

Ποτε πλεον 8α δω και εγω λιγο ADSL εδω?ξερει κανεις?

Ενταξει νοεμβρη μπαινω φανταρος και δεν πολυκαιγομαι αλλα καλα 8α ηταν να εχω...

Μετα προβλεπεται Α8ηνα για δουλεια επομενως 8α βαλω σιγουρα τοτε...:bye:

Αλλα προσ το παρον τι κανουμε?

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν υπάρχει εγκατεστημένη τεχνολογία ADSL στην περιοχή σας. Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας. Ωστόσο, μπορείτε να συμπληρώσετε online τη Φόρμα Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος, ώστε να καταγραφεί το ενδιαφέρον σας, προκειμένου να συμπεριληφθεί η περιοχή σας στις μελλοντικές επεκτάσεις της ADSL τεχνολογίας

snips...εχω ψαξει μεσω οτε και ξερω πως βαζουν ΜΟΝΟ σε ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΕΣ ΝΟΜΩΝ οπως μου ειπαν....100 χρονια πισω ειμαστερ ρε γαμωτο....

καλαματα βαζουν σπιτι μου το ιδιο και στο σπιτι μου στην α8ηνα....

ελα ομως που μονιμα δεν μενω εκει...

Link to comment
Share on other sites

μακαρι να μποροθσα να πιασω δουλεια σε ΔΕΗ...δουλευα σαν φοιτητης πριν κατι καλοκαιρια....δεν εχω καβατζα ακομα και αν ο πατερας μου δουλειει εκει....

Μηχανολογος Μαστερ εχω αλλα αυτο δεν σημαινει τιποτα...ιδιωτικοποιη8ηκε και η ΔΕΗ και γενικα δεν εχει μελλον....με τις δουλειες 8α εχουμε προβλημα...

Εκτος και αν ο HIPRO ανοικσει καμια επειχηρηση με τα μοντελακια που φτιαχνει τωρα και ζητησει καναν βοη8ο μηχανολογο :clap: :jump::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snake [Σήμερα, στις 20:51]

Δοκίμασες να δεις άμα έχει γραμμές η vivodi?Νομίζω έχει και δικές της γραμμές ADSL.

Στην δική μου περιοχή πάντως, πρώτα έφερε γραμμες ο ΟΤΕ και μετά η Vivodi. Η telepassport με το SDSL της ακόμα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.