Jump to content



Οποια καρτα γραφικων θελετε απο το Πλαισιο με 20 ευρω εκπτωση


Blinky

Recommended Posts

Λοιπον μου εχει χαλασει μια καρτα γραφικων και επειδη δεν εχουν την ιδια να μου δωσουν απο το Πλαισιο, μου εχουν πει να διαλεξω οποια θελω απο 104 ευρω και πανω (που κοστιζε η χαλασμενη) και πληρονοντας τη διαφορα να μου τη δωσουν καινουρια...

Το θεμα ειναι οτι εντωμεταξυ εχω παρει αλλη καρτα γραφικων και δε με ενδιαφερει....οποτε οποιος σκοπευε να αγορασει απο το πλαισιο καρτα πανω απο 100 ευρω, του κανω 20 ευρω εκπτωση και παμε να την παρουμε μαζι...

Προσοχη :

1) Ισχυει για τιμες καταστηματος και οχι για internet only προιοντα αφου δε μπορουν να τα φερουν στο service

2) Ισχυει ΜΟΝΟ για καρτα γραφικων

Οποτε αν καποιος ηθελε ουτως η αλλως να αγορασει καρτουλα αποκει...ας μου κανει την εξυπηρετηση, να γλιτωσει και ενα 20ρικο...

Link to comment
Share on other sites

Η απόδειξη θα είναι με το όνομα σου ;

Σε αυτήν την περίπτωση δεν θα μπορεί άλλος να πάρει πιστωτικό εκτός από εσένα , θα πρέπει να αρκεστεί σε αντικατάσταση σε περίπτωση που χρειαστεί εγγύηση .

Link to comment
Share on other sites

Η απόδειξη θα είναι με το όνομα σου ;

Σε αυτήν την περίπτωση δεν θα μπορεί άλλος να πάρει πιστωτικό εκτός από εσένα , θα πρέπει να αρκεστεί σε αντικατάσταση σε περίπτωση που χρειαστεί εγγύηση .

προφανως....ενταξει μη τα θελουμε και ολα δικα μας... Αλλα και αν χρειαστει αντικατασταση σε 1 χρονο πχ το πιστωτικο θα ηταν στην τελευταια τιμη συστηματος που θα ειναι χαμηλη και δεν αξιζει, καλυτερα να σου δωσουν καλυτερη καρτα καινουρια...

[MENTION=16578]pmakr[/MENTION] : το εχω σκεφτει φιλε μου αλλα προτιμω να μην ειμαι δεσμευμενος στο πλαισιο για μελλοντικες αγορες... θελω να παρω μια DSLR πχ και προτιμω να εχω καποια λεφτα στο χερι...

Γενικα το πλαισιο εχει ελαφρως τσιμπημενες τιμες....αλλα πχ αν θελει καποιος μια 7770 ή μια GTX 650 μπορει να του βγει ~100 ευρω λιγο κατω και απο το φτηνοτερο του skroutz και να εχει και καλο RMA Πλαισιου...τετοια περιπτωση πιστευω μπορει να επωφεληθει σχετικα απο την προσφορα μου και να βολευτω και εγω...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.