Jump to content



Laptop /HTPC/ iPad 2 ευκαιριες !!!


Recommended Posts

1. Πωλειται laptop HP DV7t-2200ev

17' Οθόνη

CPU Intel Core II Duo P7450 (3M Cache, 2.13 GHz, 1066 MHz FSB)

RAM 2 x 2GB DDR3 1066 (7-7-7-20T)

GPU Embedded ATi Mobility Radeon HD 4650 1GB

HDD 500GB 5.400 WD

DVDRW

2 x USB 2.0

HMDI

VGA

Gigabit LAN

WiFi b/g

Bluetooth

Δεν εχει εγγυηση, αλλα δουλευει αψογα ! Η μπαταρια & φορτιστης

εχουν αλλαχτει πριν 2 μηνες με αυθεντικα ΗΡ.

Eξωτερικα ειναι σε εξαιρετικα καλη κατασταση, και η οθονη σαν κανουργια,

χωρις την παραμικρη γρατσουνια.

Ερχεται με ενα τηλεκοντρολ media center της ΗΡ. Εχει θέση για δευτερο σκληρο

δισκο (σαν κανω δωρο αυθεντικα caddy/καλωδια , αξιας 50€) Επισης δίνω μαζι δευτερο

φορτιστη ΟΕΜ που εχω καβατζα. Λειτουργικό έχει αυθεντικα Windows 7 Home Premium.

ΤΙΜΗ: 350€ μονο laptop

400€ με την αυθεντικη HP Leather Deluxe Wheel Roller Case (Αξιας 120€) σε αψογη κατασταση !!!

60196_2235_draft.jpg

2. HTPC

Case : Silverstone LC-17 Black

CPU : Intel Core i3 540 @ 3GHz

MOBO : Gigabyte H55M-S2H

RAM : 2 x 2 GB DDR3 4-4-4-9 (Kingston)

GPU : AMD Radeon HD 4670 (512MB)

SSD : Corsair F120 (120GB)

HDD : Seagate 250GB

ODD : LG DVD-RW

Sound Card : Creative X-Fi Elite Pro (με το εξωτερικο panel)

Keyb/mouse : Turbo-X HTPC ασυρματο πληκτρολογιο με touchpad

TIMH : 400 Ευρω

3.

Πωλειται ενα iPad 2 - 32GB WiFi. Λειτουργικα ειναι αψογο. Φοραει 6.1.2 jailbroken, αλλα αν θελετε

περναω 6.1.2 ή 6.1.3 official.

Φοραει screen protector, αλλα ειναι τσαμπουκαλεμενο. Προτεινεται η αλλαγη του. Η οθονη

ειναι αγρατσουνιστη, μιας και του φορεσα το screen protector, πριν καν το βαλω σε λειτουργια !

Επισης δίνεται σε μπεζ δερμα, το flip cover, ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ της Apple !!!

Εχει ενα θεματακι με το Home button. Θελει λιγο παραπανω πιεση για να πιασει. Δουλευει ετσι εδω

και 1 χρονο χωρις προβλημα ! Μου ειπαν για επισκευη του 80€, αλλα αφου δουλευει μια χαρα δεν τα δινω...

Επισης ΔΕΝ εχω τον αυθεντικο φορτιστη, αλλα εναν ΟΕΜ, με ενα καλωδιο 3m που ειναι μια χαρα !

Εγγυηση ΔΕΝ εχει πια. ΤΙΜΗ 250€.

Ολα σε αψογη κατασταση εξωτερικα αλλα και λειτουργικα.

Δεν υπαρχουν εγγυησεις εκτος απο τις μνημες που ειναι lifetime απο την Kingston.

Παραλαβη απο Γλυφαδα ΜΟΝΟ, αποστολες σε επαρχια αποκλειονται λογω βαρους/ογκου.

(Εκτος και αν το παραλαβει γνωστος σας...)

Ανταλλαγη αποκλειστικα και μονο με Samsung Note 10.1 + διαφορα απο μενα (αναλογα εγγυηση και κατασταση...)

ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΣΠΑΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΑΠΛΑ ΘΑ ΑΓΝΟΟΥΝΤΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ...

Link to comment
Share on other sites

Hidden

Καλησπερα

Πωλειτει ενα iPad 2 - 32GB WiFi. Λειτουργικα ειναι αψογο. Φοραει 6.1.2 jailbroken, αλλα αν θελετε

περναω 6.1.2 ή 6.1.3 official.

Φοραει screen protector, αλλα ειναι τσαμπουκαλεμενο. Προτεινεται η αλλαγη του. Η οθονη

ειναι αγρατσουνιστη, μιας και του φορεσα το screen protector, πριν καν το βαλω σε λειτουργια !

Επισης δίνεται σε μπεζ δερμα, το flip cover, ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ της Apple !!!

Εχει ενα θεματακι με το Home button. Θελει λιγο παραπανω πιεση για να πιασει. Δουλευει ετσι εδω

και 1 χρονο χωρις προβλημα ! Μου ειπαν για επισκευη του 80€, αλλα αφου δουλευει μια χαρα δεν τα δινω...

Επισης ΔΕΝ εχω τον αυθεντικο φορτιστη, αλλα εναν ΟΕΜ, με ενα καλωδιο 3m που ειναι μια χαρα !

Εγγυηση ΔΕΝ εχει πια. ΤΙΜΗ 250€.

Στελνω επαρχια, κατοπιν καταθεσης ΟΛΟΥ του ποσου σε τραπεζα μου και αποστολη με κουριερ (και φυσικα εξοσα παραληπτη)

ΔΕΝ ενδιαφερομαι για καμια ανταλλαγη (γιατι βρηκα ενα Galaxy Note 10.1 τσαμπα....:hehe: )

Link to comment

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.