Jump to content



Nvidia GTX Titan: εντυπώσεις/μετρήσεις/απορίες/overclocking/issues κοκ


Recommended Posts

  • Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

τριξτους τα δοντια εκει στο OCN , σε παρακολουθω :hehe::hehe:

σου εδωσα REP!

Δυσκολο να τα βαλεις με τους τρελους εκει!ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ τρεχουν και με αζωτα και γενικα με διαφορα πειραματα που πραγματικα τις λυπαμε τις καρτες ειναι αγρικοι εκει:hehe::hehe: Θελω να ζησουν οι καρτες μου αλλα τα 90 τα εχουμε πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να τα βαλεις με τους τρελους εκει!ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ τρεχουν και με αζωτα και γενικα με διαφορα πειραματα που πραγματικα τις λυπαμε τις καρτες ειναι αγρικοι εκει:hehe::hehe: Θελω να ζησουν οι καρτες μου αλλα τα 90 τα εχουμε πιστευω

ναι το εχω καταλαβει , στην προηγουμενη σελιδα (873) εχει ποσταρει ενας τυπος μια ΤΙΤΑΝ

κομμενη (νομιζω) :crazy: και λεει :

I changed my mind about the Titan FtW, there was a lot of vdroop with the epower board.

So I started the process of making a Titan Lightning!

Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω καταλαβει , στην προηγουμενη σελιδα (873) εχει ποσταρει ενας τυπος μια ΤΙΤΑΝ

κομμενη (νομιζω) :crazy: και λεει :

I changed my mind about the Titan FtW, there was a lot of vdroop with the epower board.

So I started the process of making a Titan Lightning!

Επι τουτου σου λεω ειναι αγρικοι και τρελοι εκει το εχω δει και εγω.Δεν τα κανω αυτα για ενα σκορ οκ μεχρι νερακι εκει ειμαστε καλα για να μην εχουν προβλημα οι καρτες και να ειναι σε καλες θερμοκρασιες και σε ασφαλη ρευματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.