Jump to content



XMS3 1600mhz 4gb,edifier 2.1, Nokia 5530,logitech g5


Reselie

Recommended Posts

Καλησπέρα πωλούνται :

a)2 dimm ddr3 1600mhz 2*2gb. Είχαν αγοραστεί για επέκταση του συστήματος μου αλλα τελικά κράτησα μόνο τις dominator gt που έχω. Δέν ξέρω που είναι η απόδειξη και δεν ηταν ονομαστική. Φαντάζομαι οτι καλύπτονται απο εγγύηση corsair. Λειτουργούν κανονικά.

Corsair DDR3 4GB (2x2)Kit 1600MHz XMS3 - Μνήμες RAM - plaisio.gr

20€

b)Edifier P3060 2.1 σε άριστη κατάσταση ( έχουν παίξει ελάχιστες φορές και ποτέ δυνατά (γυρνάω απο δουλειά μετά τις 11 το βράδυ οπότε και να ήθελα.....) .Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ 2 δορυφόρους z5500 αντί των εργοστασιακών.Νομίζω υπάρχει και το κουτί τους και η απόδειξη απο msystems.

Msystems.gr - Προϊόντα - Edifier P3060 Multimedia Speakers

Τα δίνω και με τους 4 δορυφόρους (μαμά(αχρησιμοποιητοι) και ζ5500) στα 35€ αλλιώς όπως τα αγόρασα στα 25€

c) Νοκια 5530 xpress music. Εχει φύγει το εξωτερικό πλαστικό της έντασης ήχου αλλα λειτουργεί κανονικά. Με το κουτί του , φορτιστή και ίσως και ακουστικά(αν τα βρώ.) στα 30€

Nokia 5530 XpressMusic - Full phone specifications

d) Ποντίκι logitech g5 σε αριστη κατάσταση χωρίς εγγύηση/απόδειξη/κουτί χωρίς 'σημάδια' χρήσης πχ εξωτερική έντονη φθορά κτλπ

25€

Λόγω έλλειψης χρόνου μπορώ μόνο συνάντηση σε μετρό ή παραλαβή απο το χώρο μου.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρουν ηχεία και μνήμες. Τιμή πακέτο; Περιοχή;

Πιθανών κ κινητό αλλά θα σου πω αύριο σίγουρα

*GNex*

Καλησπέρα,

50 και τα 2 μαζί ( με τους δορυφόρους z5500) αλλιως χωρίς τους δορυφόρους z5500 βάλε 10 κάτω!

Είμαι Αμπελόκηπους, Πανόρμου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.