Jump to content



diablo 3 flames


tsakos19

Recommended Posts

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και πολύ καλά κάνεις ;) Στον καθένα θα άρεσε το d3 απ'την στιγμή που δεν ξέρει πως είναι τα "arpg games"

εγραψα ποτε κατι στο μερος που γραφεις εσυ για το game που παιζεις??ανεφερα ποτε πως δεν ξερεις πως ειναι ενα ειδος παιχνιδιου?το χεις κανει πολλες φορες να πετάγεσαι εδω μεσα.....εχω μια κουβεντα με ενα παιδι και πεταγεσαι για να μου πεις πως δεν εχω ιδεα απο rpg game?εσενα ποιος σε ρωτησε ρε φιλε?αλλη δουλεια δεν εχεις απ το να κραζεις το diablo εσυ???γιατι δεν παιζεις λιγο την φολα που σου πασαρουν?καθομαι και προσπαθω με οποιον τροπο να βοηθησω καποιον που παιζει diablo (νομιζω πως το forum γι αυτο υπαρχει) και οχι να πεταγεται ο καθε -ενας και να μου την λεει...

δλδ ελεος....

αλλα ετσι ειναι θα αλλαξω και γω τακτικη....

σε τσουζει πολυ φαινεται που ο κοσμος παιζει diablo Και θα μεινεις μονο εσυ και 2-3 να παιζεται την παιχνιδαρα

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγώ με την σειρά μου οτι diablo παίζεις γιατί σου αρέσει εαν είναι <dead> και τα λοιπά μην παίζεις τόσο απλα. Αλλά αυτό δεν σου δίνει το δικαίωμα να κράζεις το παιχνίδι σε κάποιους που το παίζουν. Τουλάχιστον οχι σε sub-forum που έχει γίνει για να βοηθάει τα παιδιά που το παίζουν. Αν παλι γουστάρεις να κράξεις το game κανε ένα που να λέει κράξτε το diablo.

Εγώ δεν κόβω φλέβες με το game αλλά 1-2 ωρες με χαλαρώνουν αφάνταστα με κανα δυο ποτάκια.....

Ο καθένας με τα γούστα του. Άλλα επειδή ξέρω έπαιξαν για να βγάλουν λεφτά το game μέσα μου γελάω μαζί τους ακόμα και για τους φίλους μου που το έχουν σταματήσει εδώ και καιρό.

εγω αδερφε προσπαθω οσο μπορω να βοηθαω τον κοσμο....δυστυχωςσ ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν δουλευω και αναγκαστικα παιζω αρκετα.αλλα δεν το παιζω καποιος ουτε γραφω αλλου για το diablo....οσοιυ μου ζητησαν βοηθεια αμεσως βοηθαω αλλα αυτο ορισμενα ατομα δεν το καταλαβαινουν.....

τα φορουμ απ οσο ξερω ειναι για να λεμε ιδεες και οχι να κραζουμε παιχνιδια που παιζει ο κοσμος(ποσο μαλλον και ατομα που παιζουν).

αλλα το επιπεδο ορισμενον ανθρωπων ειναι οσο ειναι το iq ενος.....(¨).....κατω απ την βαση δυστυχως...

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγώ με την σειρά μου οτι diablo παίζεις γιατί σου αρέσει εαν είναι <dead> και τα λοιπά μην παίζεις τόσο απλα. Αλλά αυτό δεν σου δίνει το δικαίωμα να κράζεις το παιχνίδι σε κάποιους που το παίζουν. Τουλάχιστον οχι σε sub-forum που έχει γίνει για να βοηθάει τα παιδιά που το παίζουν. Αν παλι γουστάρεις να κράξεις το game κανε ένα που να λέει κράξτε το diablo.

Εγώ δεν κόβω φλέβες με το game αλλά 1-2 ωρες με χαλαρώνουν αφάνταστα με κανα δυο ποτάκια.....

Ο καθένας με τα γούστα του. Άλλα επειδή ξέρω έπαιξαν για να βγάλουν λεφτά το game μέσα μου γελάω μαζί τους ακόμα και για τους φίλους μου που το έχουν σταματήσει εδώ και καιρό.

Εδώ πιστεύω πως είσαι λάθος...γιατί να μην το κράξω? αν αυτός που το παιζεί του αρέσει δεν θα μου δώσει σημασία αλλά αυτός που θα προσπαθήσει να με πείσει για το αντίθετο και διαβάζει αυτα που λέω κάπου κατα βάθος το πιστεύει οτί το game είναι dead..

Και στο κάτω κάτω αν όλοι υμνούμε τις μεγάλες εταιρίες στο τέλος θα παίρνουμε απλά παιχνιδάκια κ θα τους δίνουμε 50 ευρα...

Link to comment
Share on other sites

Eίναι παιχνιδάρα και τα 70 Ευρώ της Collectors Edition τα έκανα απόσβεση σε έναν μήνα.

Εύγε στην Blizzard και σε εμάς τους καμμένους, εν αναμονή του PvP patch.

Haters will always hate, υπάρχει και το Ms.Pacman.:yu:

P.S Μην λέμε ότι θέλουμε τώρα , ότι το παίζουμε hardcore arpg wannabe gods, διαφορετικά θα έλεγαν μερικοί ότι είναι πορωμένοι με το Eye of the Beholder και όχι με άλλο game hack n slash, λέγε με Τitan Quest , Dungeon Siege etc.

Link to comment
Share on other sites

Ελα παιδια μην προσβαλετε ο ενας τον αλλο. Δεν ειναι σωστο...

εγω δεν προσβαλα κανεναν....ουτε ενοχλησα.....αν διαβασεις θα δεις ποιος ειναι ο κομπλεξικος....

μιλαμε για τεραστιο κομπλεξ.

λυπαμαι τετοια ατομα....

Link to comment
Share on other sites

Διακόπτετε την ένταση εδώ, ο επόμενος θα πάρει thread ban και δεν θα μας απασχολήσει ξανά.

λεγοντας τον hondo1 να βγει και να παρει θεση στο ποιος προκαλεσε.....

tsakos19 : vges kai pare thesi re kota.

pes oti esy prokaleses

hondo1 :po re paratas mas re man prwiniatika...trava zita ap tous goneis sou lefta.. gia na agoraseis kana item floufli..

FAE ta skata tis activision

κρίνεται εσεις ποιος ειναι ο ανοριμος ....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.