Jump to content



H100i


Gzar

Recommended Posts

Πωλείται η H100i στα 100€

Έφθασε σήμερα από Corsair/RMA

Δεν έχει ανοιχτεί...

Η αγγελία έχει μπεί και σε άλλα forum.

Όχι ανταλλαγές.

Αποστολή πανελλαδικά με συζητήσιμα τα έξοδα αποστολής ( περίπου 2,3κιλά θα είναι το δέμα)

Link to comment
Share on other sites

Πωλείται η H100i στα 100€

Έφθασε σήμερα από Corsair/RMA

Δεν έχει ανοιχτεί...

Η αγγελία έχει μπεί και σε άλλα forum.

Όχι ανταλλαγές.

Ενδιαφέρομαι.

Είναι αγορασμένη από Ελλάδα και αν ναι από που?

Να υποθέσω ότι Silvercity=Αργυρούπολη?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Είναι από RMA της Η100 λόγω του γνωστού *buzzing* προβλήματος που παρουσίασε η σειρά, οπότε δεν υπάρχει απόδειξη για τη συγκεκριμένη.

Για να τη στείλω στην Ολλανδία ( διότι το Π από το οποίο αγοράσθηκε δεν αναγνώριζε ανάγκη για RMA λόγω του *buzzing*) επικοινώνησα με τεχνική υποστήριξη και ram guy στο φόρουμ τους και μου εκδόθηκε εντολή στην UPS να έρθουν να παραλάβουν/συσκευάσουν/στείλουν το δέμα σε περίπτωση που ενδιαφέρεσαι για πιθανά μεταφορικά...

( έχω στείλει κατά αυτόν τον τρόπο ( τσάμπα δηλαδή) 1 πληκτρολόγιο/2 τροφοδοτικά/2 ψύχτρες )

Εγγύηση έχει προφανώς απευθείας από την corsair πια μιας και η απόδειξη του Ελληνικού καταστήματος αναφέρει την Η100 και όχι την Η100i.

(*) προς το παρόν κρατημένη εκτός δικού μας forum μέχρι αύριο το πολύ (*)

Link to comment
Share on other sites

Είναι από RMA της Η100 λόγω του γνωστού *buzzing* προβλήματος που παρουσίασε η σειρά, οπότε δεν υπάρχει απόδειξη για τη συγκεκριμένη.

Για να τη στείλω στην Ολλανδία ( διότι το Π από το οποίο αγοράσθηκε δεν αναγνώριζε ανάγκη για RMA λόγω του *buzzing*) επικοινώνησα με τεχνική υποστήριξη και ram guy στο φόρουμ τους και μου εκδόθηκε εντολή στην UPS να έρθουν να παραλάβουν/συσκευάσουν/στείλουν το δέμα σε περίπτωση που ενδιαφέρεσαι για πιθανά μεταφορικά...

( έχω στείλει κατά αυτόν τον τρόπο ( τσάμπα δηλαδή) 1 πληκτρολόγιο/2 τροφοδοτικά/2 ψύχτρες )

Εγγύηση έχει προφανώς απευθείας από την corsair πια μιας και η απόδειξη του Ελληνικού καταστήματος αναφέρει την Η100 και όχι την Η100i.

(*) προς το παρόν κρατημένη εκτός δικού μας forum μέχρι αύριο το πολύ (*)

Οκ την θέλω οπότε περιμένω ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Αν δε λάβω απάντηση από το φίλο μέχρι το βράδυ από αύριο δικιά σου. Επειδή στο άλλο forum η τιμή ειναι 100€ με μεταφορικα δικά μου για λόγους ηθικής το ίδιο ισχύει κι εδώ. Οπότε η τιμή είναι στα 90€ για συνάντηση...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Αν δε λάβω απάντηση από το φίλο μέχρι το βράδυ από αύριο δικιά σου. Επειδή στο άλλο forum η τιμή ειναι 100€ με μεταφορικα δικά μου για λόγους ηθικής το ίδιο ισχύει κι εδώ. Οπότε η τιμή είναι στα 90€ για συνάντηση...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

Μια χαρά από μένα και ευχαριστώ, είμαστε και κοντά οπότε περιμένω τα ευχάριστα.........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.