Jump to content



Gmail Recovery


Warlord

Recommended Posts

Παιδια πως μπορει να ανακτηθει ή να γινει reset το password ενος gmail account, οταν ο χρηστης οχι μονο δεν θυμαται το password, αλλα και οποιαδηποτε αλλη πληροφορια που εχει να κανει με το account αυτο? (secondary email, phones, dates κλπ) Εχω κανει 3 φορες μια διαδικασια που τσεκαρει το google να επιβεβαιωση αν ειμαι ο ownership του account κ τις 3 φορες μου το απερριψε. Υπαρχει καποιος αλλος τροπος να επικοινωνησω με την Google κ να ρωτησω αν χρειαζεται καποια αλλα εγγραφα που να αποδεικνυω οτι ειμαι ο κατοχος? Η βασικη μου εννοια ειναι να σβησω 1 blogspot που ειχε φτιαχτει παλαιοτερα για 1 εταιρεια, και τωρα εφτιαξα επισημη ιστοσελιδα για την εταιρεια, ομως ο δημιουργος του blogspot δε θυμαται το password του gmail account που ειναι συνδεδεμενο για να ενωθω και να το σβησω. Αν κανω Report Abuse το blogspot αυτο για legal issues (violation of copyrights πχ) η google θα το σβησει?

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.