Jump to content



Διάφορο Hardware


Sitios

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω πραγματάκια που κάθονται στο ντουλάπι:

α) Intel T7500 = 20€

β) PSU Coolermaster RS-460-PSAP-J3, σκέτο, χωρίς κουτί (αγορασμένο απο e-shop.gr, πιθανώς να έχει ακόμα εγγύηση) = 20€

γ) PSU Allied Tech 500W αγορασμένο πριν κανένα δίμηνο από VisionStudio = 20€

δ) VGA Gigabyte HD6670 2GB DDR3, αγορασμένη πριν κανένα δίμηνο από VisionStudio = 50€

ε) Toshiba Dynadock. Αχρησιμοποίητο στο κουτί του = 25€

ζ) Tom Clancy’s Splinter Cell Collection (για PC) ΓΝΗΣΙΟ, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ, στο κουτάκι του = 20€

η) Ελεγκτής ψύξης (t-Balancer big NG) (από Γερμανία 110€) + extension set analog sensor hub (από eshop 40€) μαζί με cd, απόδειξη και καλωδιάκια-αισθητήρες = 40€

Από ανταλλαγές, το μόνο που με ψιλοενδιαφέρει είναι μία οθόνη tft, 22", σε άριστη κατάσταση, με ανάλυση 1680x1050 ή 1920x1080 και τεχνολογίας LCD ή LED, αλλά φθηνή, max 60€.

Τα πράγματα βρίσκονται Χανιά.Ο παραλήπτης χρεώνεται τα όποια μεταφορικά (κατόπιν κατάθεσης σε λογαριασμό μου), εκτός και αν αγοράσει περισσότερα από 2 πράγματα και αναλόγως της αξίας, όπου το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

To Coolermaster δε θυμάμαι πότε το αγόρασα... Πρέπει να είναι περίπου 2 χρόνια... Δεν ξέρω αν έχω κάπου και την απόδειξή του από e-shop για να δω αν παίζει και εγγύηση ακόμα. Τώρα από φώτο, είναι όπως δείχνει στο link που έχω παραθέσει στην αγγελία, τι ακριβώς θες να δεις?

Ορίστε και μία φώτο από Google... έτσι ακριβώς είναι...

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα να σου βγάλω 1-2 φωτογραφίες το απόγευμα που θα πάω σπίτι για να το δεις σε τι κατάσταση βρίσκεται... Στείλε μου το e-mail σου σε πμ και θα σου στείλω.

PM'd

Link to comment
Share on other sites

CPU υπάρχει?

Ναι φίλε μου, υπάρχει, αλλά πριν λίγες μέρες μου είχες ξαναστείλει και μου έλεγες ότι έκανες λάθος και δεν τον θες τελικά τον επεξεργαστή. Σιγουρέψου ότι σου κάνει γιατί είναι mobile για laptop και αν τον θες, είναι δικός σου. Απλά ενημερώνω ότι όλα τα πράγματα είναι διαθέσιμα μέχρι την Παρασκευή. Μετά φεύγω για Πάσχα, οπότε από μέσα Μαίου και μετά πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου, υπάρχει, αλλά πριν λίγες μέρες μου είχες ξαναστείλει και μου έλεγες ότι έκανες λάθος και δεν τον θες τελικά τον επεξεργαστή. Σιγουρέψου ότι σου κάνει γιατί είναι mobile για laptop και αν τον θες, είναι δικός σου. Απλά ενημερώνω ότι όλα τα πράγματα είναι διαθέσιμα μέχρι την Παρασκευή. Μετά φεύγω για Πάσχα, οπότε από μέσα Μαίου και μετά πάλι.

Δίκιο εχεις.Ακυρο νομιζα οτι είναι για pc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πάμε ένα up. H κάρτα και το ένα τροφοδοτικό έφυγαν, τα υπόλοιπα παραμένουν ως έχουν.

α) Intel T7500 = 20€

β) PSU Coolermaster RS-460-PSAP-J3, σκέτο, χωρίς κουτί = 20€

γ) Toshiba Dynadock. Αχρησιμοποίητο στο κουτί του = 25€

δ) Tom Clancy’s Splinter Cell Collection (για PC) ΓΝΗΣΙΟ, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ, στο κουτάκι του = 20€

ε) Ελεγκτής ψύξης (t-Balancer big NG) (από Γερμανία 110€) + extension set analog sensor hub (από eshop 40€) μαζί με cd, απόδειξη και καλωδιάκια-αισθητήρες = 40€ πακέτο

Από ανταλλαγές, το μόνο που με ψιλοενδιαφέρει είναι μία οθόνη tft, 22-23", σε άριστη κατάσταση, με ανάλυση 1680x1050 ή 1920x1080 και τεχνολογίας LCD ή LED, αλλά φθηνή, max 60€.

Τα πράγματα βρίσκονται Χανιά.Ο παραλήπτης χρεώνεται τα όποια μεταφορικά (κατόπιν κατάθεσης σε λογαριασμό μου), εκτός και αν αγοράσει περισσότερα από 2 πράγματα και αναλόγως της αξίας, όπου το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Δικιά σου φίλε μου, εφόσον ενδιαφέρθηκες πρώτος. Αν συμφωνείς να καταθέσεις τα χρήματα σε λογαριασμό μου (+3€ για μεταφορικά με συστημένο ΕΛΤΑ) και κατόπιν να στο στείλω, στείλε μου με πμ τα προσωπικά σου στοιχεία...

Edit: Φίλε μου, επειδή είχες εκδηλώσει ενδιαφέρον και 2-3 εβδομάδες πριν και μετά το ακύρωσες, είσαι σίγουρος ότι θες αυτό το CPU που είναι για laptop?

Link to comment
Share on other sites

Δικιά σου φίλε μου, εφόσον ενδιαφέρθηκες πρώτος. Αν συμφωνείς να καταθέσεις τα χρήματα σε λογαριασμό μου (+3€ για μεταφορικά με συστημένο ΕΛΤΑ) και κατόπιν να στο στείλω, στείλε μου με πμ τα προσωπικά σου στοιχεία...

Edit: Φίλε μου, επειδή είχες εκδηλώσει ενδιαφέρον και 2-3 εβδομάδες πριν και μετά το ακύρωσες, είσαι σίγουρος ότι θες αυτό το CPU που είναι για laptop?

Ναι το ξέρω,για αυτο ενημέρωσα εναν φίλο μου.Απλα θέλει να δει οτι του κάνει.Αυριο το πρωί θα με ενημερώση.Με το που μου δώσει τα λεφτα στα στέλνω και μου το στελνεις με ACS χρεωση δική μου.

Link to comment
Share on other sites

Πάμε ένα up. Απομένουν τα εξής:

α) Intel T7500 (mobile, για laptop) = 20€

β) PSU Coolermaster Elite Power 460W RS-460-PSAP-J3, σκέτο, χωρίς κουτί = 20€

γ) Toshiba Dynadock. Αχρησιμοποίητο στο κουτί του = 25€

δ) Tom Clancy’s Splinter Cell Collection (για PC) ΓΝΗΣΙΟ, ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ, στο κουτάκι του = 20€

ε) Ελεγκτής ψύξης (t-Balancer big NG) (από Γερμανία 110€) + extension set analog sensor hub (από eshop 40€) μαζί με cd, απόδειξη και καλωδιάκια-αισθητήρες = 40€ πακέτο

Αν κάποιος τα πάρει ΟΛΑ ΜΑΖΙ, θα τα πάρει με 100€ μόνο!

Από ανταλλαγές, το μόνο που με ενδιαφέρει είναι μία οθόνη tft, 22-23", σε άριστη κατάσταση, με ανάλυση 1680x1050 ή 1920x1080 και τεχνολογίας LCD ή LED, αλλά φθηνή, max 60€.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.