Jump to content



Τρελο Προβλημα με ATI MSI 7770


TheoV

Recommended Posts

Καλησπερα αντιμετωπιζω ενα τρελο προβλημα τουλαχιστον για εμενα . Τι γινεται λοιπον ενω παιζω καποιο παιχνιδι σε ακαθοριστο χρονο μπορει 5 λεπτα μπορει και μια ωρα η οθονη αναβοσβηνει στιγμιαια και το παιχνιδι κολλα ενω ο ηχος συνεχιζει κανονικα , μερικες φορες επανερχεται αλλες κολλα και αναγκαζομαι να τερματισω την εφαρμογη απο το τασκ μανατζερ ενω σε ταινιες πλοηγηση δεν παρουσιαζει το παραμικρο . Το συστημα δεν εχει κανενα προβλημα εχω τσεκαρει θερμοκρασιες εχω περασει prime , linx , intel burn test , memtest ολα καλα . Αλλαξα τροφοδοτικο μεχρι που το δοκιμασα και σε αλλο μηχανημα και εκανε παλι το ιδιο . Οταν δοκιμασω να περασω 3dmark μου κανει αμεσως το προβλημα που περιεγραψα και το παρουσιαζει ως dxGI_ERROR_DEVICE_REMOVED. Η καρτα λογικα αλλαζει-αντικαθιστατι απο το καταστημα οπου την αγορασα ? εχετε καποια λυση η την στελνω κατευθειαν rma ? Συγνωμη αν σας κουρασα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.