Jump to content



Ram ddr3 1333, ps3 games


Recommended Posts

Αρχικά οι μνήμες ram ddr3 1333 2x4GB αυτες CORSAIR CMV8GX3M2A1333C9 VALUE SELECT 8GB (2X4GB) PC3-10600 DUAL CHANNEL KIT - RAM -

Αχρησημοποίητες λόγο μη συμβατότητας, η μητρική δεχεται μεχρι 2gb ανα dimm. Δεν εγινε αλλαγή γιατι δεν θα επέστρεφαν μετρητά τα χρήματα αλλα αναγκαστικά θα επρεπε να αγοραστει κατι αλο. Τιμή 45€

5 παιχνίδια ps3

Gta IV

Pro 9

Pro 10

Need for speed hot pursuit

Infamous 1.

Ολα μαζι 45€

Link to comment
Share on other sites

Ο pier δεν μου εχει απαντήσει στο πμ, δε ξέρω αν υπάρχει καποιος κανονισμός, αλλα δεν ξέρω και ποτε θα ξαναμπεί δυστιχώς. Οποτε sobi αν θές στείλε μου πμ, Παντως στην κεντρική ειμουν πριν λίγο... αν τα ειχαμε πει πιο νορις θα τις είχες σπιτι τωρα :p

Link to comment
Share on other sites

ωραια... δωσε μου λιγο χρονο μεχρι το βραδυ να σου πω το οριστικο ΟΚ και συναντιομαστε και το βραδυ αν θες μιας και βρισκομαστε διπλα (υμηττο - ηλιουπολη)

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΦΥΓΑ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΜΝΗΜΕΣ ΑΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΕΓΩ 10-11/7/2013, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

SORRY ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΛΗΚΤΡA CAPS LOCK - SHIFT DEAD.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΦΥΓΑ ΕΚΤΑΚΤΩΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΙΣ ΜΝΗΜΕΣ ΑΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΠΑΡΩ ΕΓΩ 10-11/7/2013, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

SORRY ΓΙΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΠΛΗΚΤΡA CAPS LOCK - SHIFT DEAD.

Peir τις ram τις εχω κρατίσει ακόμα...

Ειπα αν τις ηθελε το αλλο παιδί,αν οχι τις κρατισα μεχρι για αυτες τις μέρες...Εαν ενδιαφέρεσε πες μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.