Jump to content



SSD+ CONTROLLER.


Theodore41

Recommended Posts

Χαιρετω.

Αποφασισα να βαλω ενα SSD 250gb Samsung 840 Pro,(που πουλιεται εδω),και φιλος,σχετικος,μου συστησε να βαλω και ενα κοντρολερ

HighPoint 2nd Generation RocketRAID 600L Series RocketRAID 642L PCI-Express 2.0 x4 Low Profile SATA III (6.0Gb/s) RAID Controller Card ,Marvell 88SE9235 ,το οποιο μπορω να φερω απο καπου εξω.

Τι αποψη εχετε για αυτα;

Link to comment
Share on other sites

αν η μητρική σου δεν εχει σατα 3 δεν πειραζει βάλτον σε σατα 2 , σε αίσθηση δεν θα καταλάβεις διαφορα . αν παλι η μητρική σου εχει σατα 3 δεν νομίζω να κερδίσεις κατι με τον εξτρα cotroller

Link to comment
Share on other sites

αν η μητρική σου δεν εχει σατα 3 δεν πειραζει βάλτον σε σατα 2 , σε αίσθηση δεν θα καταλάβεις διαφορα . αν παλι η μητρική σου εχει σατα 3 δεν νομίζω να κερδίσεις κατι με τον εξτρα cotroller

Αφου σας ευχαριστησω,θα προσθεσω οτι η μητρικη μου,και κακως δεν το εγραψα,ειναι η Asus P7P55D,στην οποια εχω προσθεσει usb 3.0 ,και ενα προσθετο με PCI-E.

Αμα εχετε την ευγενη καλοσυνη,ριξτε μια ματια στα specs της μητρικης,και πειτε μου τι ακριβως εχει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.