Jump to content



CPUID HW Monitor Pro: χανει τα Labels!


Ioanna

Recommended Posts

Βρε παιδια να ρωτησω κατι?

Εχω το τελευταιο CPUID Hardware Monitor Pro (1.16.0) και ενω του οριζω τα labels, αμα το κλεισω τα χανει! Δηλαδη, εκει του λεει πχ. FANIN0 του οριζω να γραφει CPU Fan, αλλα αμα το κλεισω χανεται το label!

Τι πρεπει να κανω για να διατηρουνται οι ονομασιες που οριζω? Και αν επεμβω στο .ini αρχειο, πως πρεπει να το σωσω μετα για να το αναγνωριζει? Δηλαδη, ανοιγω στο notepad, σαν administrator, το αρχειο hwmprow.ini

Αλλαζω τις ονομασιες. Μετα σε τι το σωζω? Σε ANSI? UNICODE? UNICODE BIG ENDIAN? UTF8? Και με τι καταληξη (αρχειου)?

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, το βρηκα

Απλα ανοιγεις το ini αρχειο στο notepad σαν admin και γραφεις τα καινουργια labels. Με copy + paste δεν μου δουλεψαν, επρεπε να τα γραψω. Παρομοια αλλαζουν και οι τιτλοι. Το μονο που δεν βρηκα ειναι πως να διαγραψω μια ολοκληρη γραμμη. Γι' αυτο απλα εγραψα "Obsolete Value"

Πω ρεεε! Reboot εκανα και τα 'χασε παλι! Τι ειναι αυτα τα πραγματα?!

Απ' οτι καταλαβα δημιουργει δικο του .ini αρχειο ΑΝ σβησεις το παλιο! Εγω απλα αλλαξα το original και το εσωσα.

Καμμια ιδεα ρε παιδια?...?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.