Jump to content



Το έχετε δέι αυτό;


feanorian82

Recommended Posts

Εντάξει είπαμε ο ΟΤΕ έχει το μονοπώλιο, είναι πανάκριβος, δεν την υποδομή που θα θέλαμε

Συμμφωνώ μετα περισσότερα απο αυτα που λέει

Αλλά σε μια online διαμαρτυρία που ο άλλος υπογράφη σαν πατριάρχης του σύμπαντος πιος θα την πάρει σοβαρα. Καραγκιοζιλίκη

Δεν θα αλλάξει έτσι ο ΟΤΕς

edit: Δεν μετράει το post μου????

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχουν άλλα όχι με αυτόν τον τρόπο.Ο ΟΤΕ μπορεί αφού έχει το μονοπώλιο μπορεί να χαμηλόσει πάρα πολύ τις τιμές(50-60%) χώρις να έχει πρόβλημα ύπαρξης. Αν το κάνει τότε πίστευω θα κερδίσουμε και εμείς αλλά και ο ίδιος ο OTE.Αλλά.....στην Ελλάδα ζούμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984

με τον καιρο....ειδικα τωρα που ξεκινησε η vivodi...

αληθεια...με το vivodi dsl phone τι πληρωνεις??

νομίζω ότι για περίπου ένα μήνα από τώρα μόνο πάγιο αλλά μετά υπάρχουν χρεώσεις ανά κλήση

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το ξερω...αλλα ποσο παει το παγιο για την γραμμη και επισης μετα το dsl access?

υπαρχει τροπος να βαλεις dsl χωρις οτε?αυτα τα full llu τα εχω δει αλλα δεν τα καταλαβα?

καμια συντομη εξηγηση?

Link to comment
Share on other sites

μωρε αυτο καθομαι και διαβαζω τοση ωρα αλλα ειμαι πρεπει να ειμαι ολιγον σντουπ γιατι δεν καταλαβα καλα...

βαζοντας dsl access full llu μπορεις να καταργησεις τον οτε και να βαλεις μονο dsl συνδεση στο σπιτι?δηλαδη με αλλα λογια η γραμμη του τηλεφωνου κοβεται αν το θελησεις και το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να μπεις στο ιντερνετ και αν θελησεις αργοτερα να βαλεις dsl phone απο βιβοντι?δεν με ενδιαφερει το τηλεφωνο του σπιτιου για να ειμαι ειλικρινης...και αν ειναι να βαλω dsl με 25 ευρω τον μηνα τοτε ειναι τζιτζι!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.