Jump to content



Dell Streak 5


Recommended Posts

πωλειται dell streak 5 σε αριστη κατάσταση απο τη πρωτη μερα σε θηκη gel

με αλλαγμένη εσωτερική μνήμη σε 8GB class10 (επίσης θα παραδωθεί και η original 2GB Μνήμη που είχε)

θα παραδωθει με οποια ρομ θέλετε η official ελληνικής αντιπροσωπείας είναι το τηλέφωνο

το κινητο εχει μαζι του απο την dell

φορτιστη usb καλώδιο usb θηκη πουγκι ακουστικά και γενικώς υπάρχει η πλήρη συσκευασία

εκτός απο το καλώδιο usb τα άλλα δεν τα άγγιξα ποτε είναι σφραγιστά ακόμα.

--δεν πουλιούνται χώρια τα δίνω μαζί με το κινητό απλώς αναφέρω πόσο κοστίζουν απο το ebay-----------

εξτρα αξεσουάρ 2 καλωδια usb(10ε εχουν τα καλώδια)

2 εξτρα μπαταρίες 1800αρες(14ε η μπαταρίες)

φορτιστής τοίχου για την μπαταρία(10ε ο φορτιστής)

φορτιστής και βάση για τη μπαταρία και για το κινητό(20ε η βάση)

4 θήκες gel (απο 8ε η μια)

και 5 προστατευτικήα οθόνης(10ε όλα)

----------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------

Οθόνη 5.0'' multitouch TFT.

Ανάλυση WVGA (800 x 480), αισθητήρας για αυτόματη περιστροφή οθόνης.

Εσωτερική Μνήμη 512 MB ROM + 512 MB SDRAM + 2 GB MicroSD (μη προσβάσιμη από το χρήστη) για χρήση του συστήματος και των αρχείων για τις εφαρμογές.

Κάρτα μνήμης υποστήριξη κάρτας μνήμης Micro SD

Διασυνδέσεις WLAN 802.11b/g, Bluetooth2.0 with EDR, USB 2.0.

Πρότυπα επικοινωνίας UMTS 2100 / 1900 / 850 MHz, GSM / EDGE 1900 / 1800 / 900 / 850 MHz, HSDPA / HSUPA:HSDPA 7.2 Mbps / HSUPA 5.76 Mbps.

Περιεχόμενα συσκευασίας Συσκευή DELL STREAK 5, καλώδιο 30pin/USB, φορτιστής ταξιδίου, στερεοφωνικά ακουστικά, μπαταρία 3.7 V 1530 mAh, θήκη μεταφοράς.

Διαστάσεις 152 x 79 x 10 mm.

-----------------------------------------------------------

pc1.gr :: Online Store

-------------------------------------------------------------

στο κινητό έχει απομείνει ακόμα 10 μήνες εγγύηση, λόγο του ότι είναι αγορασμένο με τιμολόγιο στο μαγαζί μου, δεν μπορώ να σας δώσω το τιμολόγιο, μπορώ ομώς να κόψω απόδειξη λιανικής για το κινητό και να σας δώσω 1,5 χρόνο γραπτή εγγύηση για το τηλέφωνο.

Τιμή 250€ μη συζητήσιμη μαζι δίνω και όλα τα αξεσουάρ που έχω.

μεταφορικά δικά μου δέχομαι Paypal μπορώ να στείλω και αντικαταβολή ΕΛΤΑ, όποιος θέλει μπορεί να δει το κινητό απο το χώρο μου, ετσι και αλλιώς είναι το βασικο μου κινητο ακόμα.

post-525-1416077522,1554_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.