Jump to content



Intel Core i5 4ης γενιάς / 4GB / 1TB / H87 / CM Praoterian


Ghost

Recommended Posts

CPU: Intel Core i5 4430 (1150/3 GHz/6MB) @ 189,90E

PSU: TURBO-X 450W Value Series @ 37,90E

MB Gigabyte H87M-HD3 (1150/H87/DDR3) @ 100,00E

RAM: Crucial DDR3 4GB Dimm 1600MHz Ballistix @ 35,90E

HDD: WD Sata III 1TB 64MB Caviar Blue @ 73,50E

Σύνολο= 437,20E

Θερμοκρασία

G1A3SUd.png

CPU-Z

7edUlT3.png

Σκληρός Δίσκος

BP6O8Hf.png

Το rig το χρησιμοποίησα σε 'gaming' (μούφα δηλαδή.. με την Intel HD 4600), η οποια έχει απίστευτες αποδόσεις! Battlefield 3: 40FPS+, Race Driver GRID: 40-50 FPS, League of Legends: Ola MAX sta 120+ FPS.. Dungeon & Dragons: Neverwinter; High~ 45~+ FPS.

Αγορασμένα από Πλαίσιο στις 15.06.2013, όλα με τις εγγυήσεις (2/3 Χρονια) και τα κουτιά τους

Οποιος επιθυμεί, μπορώ να ανεβάσω την απόδειξη αγοράς από το Πλαίσιο την οποια θα παραλάβει οποιος πάρει το πακέτο.

Τιμή: 400 Euro (Μονο αθηνα + το πακέτο, ΔΕΝ σπάει).. Στην ουσία είναι δώρο το τροφοδοτικό με την τιμή..

Ανταλλαγές με Laptop δεκτες.. Ανάλογος την κατάσταση βεβαια!

Επίσης, ένας φίλος δίνει αχρησιμοποίητο CoolerMaster Praoterian RC730 στα 40E (Στο κουτί του, όπως αγοράστηκε)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

φιλε μου δεν ξερω ποσα λεφτα εδωσες,αλλα οι τιμες εχουν πεσει πολυ,σε καταλαβαινω πως το λες,αλλα αν βαλεις στο skroutz τα πραγματα σου κ συνυπολογισεις οτι ειναι μεταχειρισμενα τοτε ισως ριξεις την τιμουλα κ ισως ξανα μιλησουμε,το pc θα με ενδιεφεραι για εναν φιλο που εχει συγκεκριμενο budget.sorry κιολας δεν ηθελα να σε προσβαλω με την προσφορα μου.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, αν ήσουν στην θέση μου θα το έκανες? Θα έμπαινες 140E μέσα? Δεν με ικανοποιεί το ποσο, συγγνώμη.[/"QUOTE]

"Μπαινεις μεσα 140" μονο στην περιπτωση που μπορεις να το πουλησεις 440! Μπορεις..?

Link to comment
Share on other sites

Δεν με πρόσβαλε τίποτα αντίθετος, αν το βρίσκετε σε ποιο χαμηλές τιμές ρε παιδιά πηγαίντε να το τσιμπήσετε και μην μου κάνετε παζάρια ενώ ξέρατε τις τιμές (γραμμένες όπως ακριβώς τις είχε η απόδειξη) Και όπως έλεγα, δώρο το τροφοδοτικό, + 1 δεκαυερο κάτω

Φιλε μου, αν ήσουν στην θέση μου θα το έκανες? Θα έμπαινες 140E μέσα? Δεν με ικανοποιεί το ποσο, συγγνώμη.[/"QUOTE]

"Μπαινεις μεσα 140" μονο στην περιπτωση που μπορεις να το πουλησεις 440! Μπορεις..?

Για να δεις ότι όλα γίνονται με υπομονή.. με ενα σωστο κουτι και ενα εσωτερικο DVD (δηλαδη πληρης), το πουλησα για πολυ παραπανω απο αυτα που λες ;)

Το θέμα δεν είναι να φύγει γιατί 'άα βρήκα 1 άτομο', άτομα να δώσεις κάτι θα βρείς άπειρα.. το θέμα είναι να φύγει για την αξια του.. . Όταν σκοτώνεις πράγματα, στην ουσία δεν τα πουλάς αλλα τα χαρίζεις. Dealing done right.

Πέρα από αυτά, το PC έφυγε, οποτε να κλειδωθεί, Ευχαριστώ για την φιλοξενία :lock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.