Jump to content



Iphone 5 16gb ελληνικό μαύρο


Andrewk

Recommended Posts

Πωλείται iphone 5 16gb μαύρο,ελληνικό αγορασμένο απο Cosmote τον Δεκέμβριο.. Είναι σε άριστη κατάσταση (αγρατσουνιστο) με θήκη απο την πρωτη μέρα.. Κουτί παρελκόμενα αποδειξη φυσικά και υπάρχουν..

Τιμή 530 ,Περιοχή Αθήνα.

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Νέα τιμή 520..

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5256]darkman16[/MENTION] δεν μπαίνω στην διαδικασία να απαντήσω στο πμ σου(με 280 ευρώ ουτε 4s δεν περνεις)..Συμφωνα με τους κανόνες πρεπει να γράψεις εδώ την προσφορά σου..

Παραμένει διαθέσιμο..

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

Ανταλλαγη με iphone 4s αγρατζουνιστο με θηκη και ζελατινα απο πρωτη μερα + χρηματικη διαφορα? Σε ενδιαφερει??

Δεν ενδιαφερομαι φίλε, ευχαριστώ!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν ενδιαφερομαι φίλε, ευχαριστώ!

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

5 μηνες εγγυηση εχει το iphone σου συμφωνα με τους κανονες μου επιτρεπει να κανω πμ προσφορες ωστε να μην σου χαλαω την αγγελια

Οσο για το 4s και 16αρη εχει 200ευρο μεταχ.

Πιστευω να το παρει καποιος στην τιμη που λες

Link to comment
Share on other sites

5 μηνες εγγυηση εχει το iphone σου συμφωνα με τους κανονες μου επιτρεπει να κανω πμ προσφορες ωστε να μην σου χαλαω την αγγελια

Οσο για το 4s και 16αρη εχει 200ευρο μεταχ.

Πιστευω να το παρει καποιος στην τιμη που λες

Φιλέ μου μην το τράβας..

Υποχρεωτική τιμή η οποία δεν θα μπορεί να ανέβει. Αν υπάρχει υποψία ότι ο πωλητής συμφώνησε με άλλον αγοραστή εκτός thread (με PM/email κλπ) σε ανώτερη τιμή, θα υπάρξουν κυρώσεις (προσωρινό ή μόνιμο ban από το TheLab και για τους δυο εμπλεκόμενους). Όλες οι συνεννοήσεις για την αγορά θα πρέπει να γίνονται στο θέμα ενώ σε ΠΜ μόνο η ανταλλαγή στοιχείων. Αν η τιμή πέσει, αυτομάτως γίνεται και η νέα τιμή για το προϊόν και δεν μπορεί να ανέβει.

Όσο για τις τιμες που αναφερεις κάπου μπερδεύεσαι..

Κάλο σου βράδυ κύριε και σε ευχαριστώ που γεμισες την αγγελία μου με άχρηστα μηνύματα..

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου

Link to comment
Share on other sites

5 μηνες εγγυηση εχει το iphone σου συμφωνα με τους κανονες μου επιτρεπει να κανω πμ προσφορες ωστε να μην σου χαλαω την αγγελια

Οσο για το 4s και 16αρη εχει 200ευρο μεταχ.

Πιστευω να το παρει καποιος στην τιμη που λες

Στείλε μου και μένα αν βρεις γιατί ενδιαφέρομαι .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.