Jump to content



Τι ειναι αυτο


paschalia

Recommended Posts

Ανοιξα σημερα το πισι και κλασσικα πηγα να συνδεθω στο νετ .

Απο εκεινη την στιγμη και μετα μου κοπαναει απανωτες επανεκινησεις και σε μια επανεκινηση μου εβγαλε και μια μπλε οθονιτσα η οποια εγραφε τα εξης :

*** stop : 0*000000B8

(0*00000000,0*00000000,0*00000000,0*00000000)

A wait operation attach process or yield was attempted from a DPC routine .

Beggining dump of phusical memory

Γιατι μου το κανει αυτο και τι σημαινει αυτο που εγραψα παραπανω ?

Link to comment
Share on other sites

http://www.microsoft.com/windows2000/downloads/servicepacks/sp4/default.asp

Το πρόβλημα (μάλλον) είναι ένα bug στα 2000.Το service pack 4 είναι update για το λειτουργικό σου.Καλό θα ήταν να το κατεβάσεις.

Δοκίμασε πρώτα από όλα το Windows Update.

Link to comment
Share on other sites

Κατι που παρατηρησα μετα ολο αυτο το μπαχαλο που μου κανε ..

Ολες τις φορες ανοιγα για να ακουσω μουσικη απο γουιναμπ (το παλιο το γουιναμπ το 2.8)

Μετα που βαρεθηκα να βαζω καθε φορα φτου κι'απ 'την αρχη τραγουδια (καθοτι εκανε επανεκινησεις και δεν τα κραταγε) και το παρατησα δεν ειχα τετοια προβληματα .

Παιζει μηπως η περιπτωση να ειχε καμια σχεση αυτο η ειναι ασχετο κι'απλα ετυχε ?

Link to comment
Share on other sites

Το Winamp είχε την επιλογή να διαλέγεις εσύ τον driver με τον οποίο θα λειτουργεί ο ήχος.

DirectSound, Wave κλπ. Δες κι εκεί τι παίζει, μήπως είναι κανά DirectSound και τη γλυτώσεις με επανεγκατάσταση του DirectX

Link to comment
Share on other sites

Eχει δίκιο ο Wrong Method το πρόβλημα λύνεται στο SP4!

Μου κάνει εντύπωση όμως που παρουσιάζεται αυτό το πρόβλημα στο μηχάνημα σου, αφού παρουσιάζεται κατά κύριο λόγο σε windows 2000 server clusters!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.