Jump to content



πρόγραμμα εγγραφής από tv-tuner+error...


anhelito

Recommended Posts

χρησιμοποιώ το PVR κ είναι ωραίο πρόγραμμα. Το κακό είναι πώς όταν κάνω εγγραφή στο σκληρό

δίσκο με mpeg2 normal quality κάποια στιγμή μου πετάει ένα error και σταμάταει η εγγραφή.

Δοκίμασα τα πάντα. Κατέβασα κ την τελευταία έκδοση.

Ψάχνω ένα πρόγραμμα για τελεόραση που να είναι σταθερό στη εγγραφή. Εσείς τί λέτε ότι μπορεί να φταίει? Η κάρτα τηλεόρασης που έχω έιναι

Winfast XP 2000TV Deluxe

Link to comment
Share on other sites

τελικά έχεις δίκιο. Μάλλον αυτό είναι. Χαμήλωσα την ανάλυση κ δεν μου έχει βγάλει λάθος για την ωρα. Ναι αλλά η ανάλυση 320χ240 δεν είναι λίγο μικρή? Σε μια τηλεόραση ας πουμε δεν θα φαίνεται άσχημα?

Link to comment
Share on other sites

Να πώ κ το άλλο στοιχείο. Έχω κάνει o/c στο σύστημα μου κ όταν επανέφερα όλα στις default τιμές, το πρόγραμμα έγραφε κανονιικά χωρίς κανέναν λάθος. Όμως χαμήλώνοντας την ανάλυση κ με o/c δεν μου πετάει λάθη. Απλά θέλω να ξέρω αν η ανάλυση 320χ260 στα 4000kbit/sec bitrate είναι καλή για αναπαραγωγή κ σε standalone dvd player.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.