Jump to content



Φτηνη 56κ....


krisiun82

Recommended Posts

Παιδια μου τελειωνει η συνδεση για την 56αρα μου και ψαχνω να δω τι να παρω..

Υπαρχει βεβαια και η συνδεση της σχολη Ο.Π..Α αλλα ειναι για τον @@τσο ..

Μεχρι τωρα μου προτυννανε μια συνδεση της vodafone με 18ε παγιο και 1 ωρα δωρεαν ομιλιας που δινει μαζι και μια συνδεση για το νετ...

Ποσο εχει περιπου μια ετησια συνδεση απο τις κλασικες αιτεριες ?? γιατι εχω 3 χρονια να αγορασω...

Link to comment
Share on other sites

teledome.....αυτη απο πλαισιο...την δουλευω ακριβως ενα χρονο χωρις κανενα προβλημα...ταχυτητες συνδεσης απο 46.6-50.6 και ταχυτητα κατεβασματος απο 4-6...και κανει μονο 68 ευρω+φπα το 6 μηνο το οποιο δινει αλλους 6 μηνες δωρο...ουσιαστικα 80.24 ευρω ο χρονος...δεν εχω κανενα παραπονο απο τοτε που αλλαξα...ειχα φορθνετ πριν....το μονο μειον που εχει ειναι οτι μια φορα τη βδομαδα νομιζω τριτη κατα τις 12 η ωρατο βραδυ που δεν λειτουργει η συνδεση για 5-6 λεπτακια....το εχω παρατηρησει απο οταν την πηρα...αλλα σιγα το προβλημα...

οριστε το λινκ:

http://www.plaisio.gr/IWCatSectionView.process?IWAction=Load&Section_Id=37&Nav_Section_Id=908&Catalog_Id=1&Merchant_Id=1&pcount=0&sts_cid=3

Link to comment
Share on other sites

Για την Vodafone οπως λεω και στο πρωτο ποστ το εχω ξανακουσει..Tην teledome εχω τωρα και μου τελειωνει μιας και ειχα δωρο 1 χρονο με ενα φορητο που ειχα παρει απο πλαισιο..Δεν εχω ουτε εγω παραπονα απο την εταιρια αυτη απλα εκανα το ποστ μηπως κυκλοφορει τιποτις καλυτερο για τα 56Κ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.