Jump to content



(router) Alcatel CellPipe 7130


Panoslix

Recommended Posts

Γεια σας,

Σημερα μου ηρθε απο τη hol το ρουτερ Alcatel CellPipe 7130 ειναι ολα οκ αλλα το wi-fi δν ειναι και οτι το καλυτερο μηπως ξερετε καποιον τροπο να το βελτιωσω?? οσο παει δν θελω να πιανει και παντου 5 γραμμες αλλα οσο το δυνατον περισσοτερο.

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν αξίζει να ασχοληθείς. Το έχω και γω αυτό το ρούτερ και το wifi του είναι πραγματικά για τα κλάματα. Στο δίπλα δωμάτιο και 2-3/5 γραμμές πιάνω...

Είτε πάρε κάποιο καινούριο είτε βάλε κάποιο παλιό άμα έχεις σε bridge mode να δίνει αυτό wifi.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι το θεμα το παλιο που ειχα μου εσπασε η κεραια και μου ειχε ψιλοκαει απο τα χρονια και ετσι σημερα μου ηρθε το καινουργιο με καλωδιακι μια χαρα αλλα οταν θελω να βαλω wi-fi κι εγω στο αλλο δωματιο παιζει να εχω 3 γραμμες το πολυ και το σπαστικο ειναι οτι ποτε παει 2 ποτε παει 3 και μμ εχει σπασει τα νευρα να ανεβοκατευενει....

Παντως αν καποιος εχει καποια λυση την ακουω προθυμα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.