Jump to content



Ανταλλάσεται καμμένη GeForce 8800GTX


JimmyFox

Recommended Posts

Ανταλλάσεται μια καμμένη GeForce 8800GTX (evga) με κάτι που θα μου φανεί χρήσιμο.

Η ψήκτρα και το ανεμιστήρι δουλεύουν μια χαρά οπότε ίσως είναι χρήσιμη σε κάποιον που θέλει την ψήκτρα ή τις βίδες ή οτιδήποτε.

Θα με ενδιέφεραν πραγματάκια όπως cpu σε socket A ή 754, SDR ή DDR μνημάκια, καμμιά παλιά AGP4x καρτούλα ή άλλα που ίσως μπορέσω να χρησιμοποιήσω κάπου.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βρήκα κάποια πραγματάκια που έψαχνα, αυτά που με ενδιαφέρουν περισσότερο άμεσα είναι κάποιος δίσκος IDE 40+GB, IDE optical drive, αξιοπρεπής ψήκτρα s478 ή/και s775, μητρική s462 με VIA KT600 ή nForce2.

Αλλιώς προτείνεται κάτι άλλο που μπορώ να αξιοποιήσω με χρηματική διαφορά από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και βρήκα κάποια πραγματάκια που έψαχνα, αυτά που με ενδιαφέρουν περισσότερο άμεσα είναι κάποιος δίσκος IDE 40+GB, IDE optical drive, αξιοπρεπής ψήκτρα s478 ή/και s775, μητρική s462 με VIA KT600 ή nForce2.

Αλλιώς προτείνεται κάτι άλλο που μπορώ να αξιοποιήσω με χρηματική διαφορά από εμένα.

Αυτα τα πραγματακια που ζητας πιο πανω για ανταλλαγη με την καμένη 8800gtx τα θέλεις να ειναι λειτουργικά? ή καμενα και αυτα?

Μια διευκρίνηση μηπως και εχω κατι να σε εξυπηρετησω που μπορείς να το αξιοποιησεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.