Jump to content



προβλημα στο ebay


vlahoskwn

Recommended Posts

γεια σας

πριν λιγο καιρο ειχα αγορασει μια οθονη για pc αλλα ειχε ενα προβλημα στο κουμπι που αναβει και στη μεση περιπου εχει μια θολουρα

το ειπα στον πωλητη αλλα εκανε οτι δεν καταλαβαινε (του ειχα στειλει σε βιντεο ωστε να δει τι εχει) μετα ανοιξα case και τωρα το προβλημα μου ειναι οτι το paypal μου ζητησε να στειλω πισω την οθονη ωστε να παρω τα λεφτα μου πισω

και θελω να ρωτησω τα μεταφορικα που θα πληρωσω εγω για να τη στειλω πισω τωρα θα τα παρω και αυτα πισω;

υπαρχει περιπτωση να το στειλω και να πει οτι δουλευει και να κλεισει το Case και να κρατησει και την οθονη;

η τελος παντον να χασω τα λεφτα και την οθονη; με τι να τη στειλω;

η να υπαρχει καποιο προβλημα;

απαντηστε γρηγορα γιατι πρπεει να στειλω μεχρι αυριο στην παυπαλ το αριθμο της φωτρτοτικης

Link to comment
Share on other sites

Τα μεταφορικά τα χάνεις ,εκτός και αν συμφωνούσε ο πωλητής να σου τα δώσει μετά (με αυτά που περιγράφεις, χλωμό)

Το paypal δε νομίζω ότι θα νοιαστεί για την άποψη του πωλητή. Αν του το στείλεις πίσω συστημένο καθάρισες

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.